dokąd wysyła wałbrzyski ZUS?

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
robcio61
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 23 mar 2015 14:12
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

dokąd wysyła wałbrzyski ZUS?

Post autor: robcio61 »

Witam szanownych forumowiczów.
Minął już prawie rok od mojego pierwszego, bardzo udanego, wyjazdu do sanatorium... czas pomyśleć o następnym :D .
W związku z tym mam pytanie : czy ktoś wie dokąd w tym roku najchętniej wysyła wałbrzyski ZUS ze schorzeniami narządu ruchu, a konkretnie na kręgosłup lędźwiowy i szyjny ? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23844
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: dokąd wysyła wałbrzyski ZUS?

Post autor: grazynamackowiak »

Witam Robcio na naszym forum :) dolnośląski ZUS NFZ ---- wykaz ośrodków :)
Sprwdzić ośrodki ZUS pozdrawiam :) :kwiat:
[link]
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2016 22:15 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
robcio61
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 23 mar 2015 14:12
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: dokąd wysyła wałbrzyski ZUS?

Post autor: robcio61 »

Witam wszystkich forumowiczów zainteresowanych wyjazdem z wałbrzyskiego oddziału ZUS.
Jestem już po wizycie u orzecznika i stwierdzam ,że koleżanka grazynamackowiak miała rację,
sympatyczna pani zajmująca sie przydziałem sanatorium poszukiwała we wszystkich ośrodkach,
żeby znaleźć mi turnus w czasie mojego okresu zasiłkowego ( do 13 lipca ).Niestety nie było ani jednego
wolnego miejsca.Centrala ZUS również nie znalazła w tym czasie niczego.Wobec tego przydzielono mi
Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy w Aleksandrowie Kujawskim od 27.09.2016.
Z poszukiwań dla mnie wyłączone były sanatoria nad morzem, bo ponoć musi to zatwierdzić główny orzecznik,
a w moim przypadku brak było podstaw do wyjazdu nad morze.
ODPOWIEDZ