Cechy niestabilności rzepki

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
Awatar użytkownika
Blondi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 995
Na forum od: 23 mar 2014 00:51
Oddział NFZ: Pomorski

Cechy niestabilności rzepki

Post autor: Blondi »

Za kilka dni ląduję na ortopedii,na skierowaniu mam wpisane "cechy niestabilności rzepki-lateralizacja do plastyki troczków...co mnie czeka :roll: :?:
W zeszłym roku miałam zabieg na lewe kolano-uszkodzona łękotka,ale tym razem po przeczytaniu lektury na necie ,boję się że to o wiele poważniejszy zabieg.Wiem tyle od lekarza ,że czeka mnie od 5 do 8 tygodni pomykania o kulach :(
Jeśli ktoś miał coś podobnego...proszę o informację.
Awatar użytkownika
Blondi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 995
Na forum od: 23 mar 2014 00:51
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Cechy niestabilności rzepki

Post autor: Blondi »

Leżę w szpitalu ,jutro zabieg....i wiem tyle że po ,o kulach 6-7 tygodni ,ale jeszcze stabilizator stawu na trzy miesiące,oj ciężki czas przede mną :roll:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7129
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Cechy niestabilności rzepki

Post autor: jacky6 »

wytrzymasz, dojdziesz do siebie...
a rehabilitacja w szpitalu uzdrowiskowym ustawi Cię do parkietu - tego tanecznego ...
:kwiat: :kwiat:

:mrgreen: :ugeek:
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Cechy niestabilności rzepki

Post autor: Suzen »

Blondi pisze:Leżę w szpitalu ,jutro zabieg....i wiem tyle że po ,o kulach 6-7 tygodni ,ale jeszcze stabilizator stawu na trzy miesiące,oj ciężki czas przede mną :roll:
Blondi,życzę dużo zdrówka.Wszystko będzie ok,wierz w to mocno :!: Trzymam kciuki.Pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: Cechy niestabilności rzepki

Post autor: forumowicz »

Pozdrawiam także Blondi :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: dasz radę dbaj o siebie :kwiat: :kwiat: :serce:
ODPOWIEDZ