NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: bogjan »

Wniosek złożony 3 miesiące temu do NFZ Małopolska i o dziwo numer nie maleje tylko mi rośnie.To już jest skandal.Piszę skargę do Ministerstwa.Co wy o tym sądzicie? Nigdy nie nie miałem tego numeru który dostałem od NFZ Małopolska w piśmie o zakwalifikowaniu tylko wyższy i stale rośnie.Pozdrawiam osoby oczekujące na sanatorium i wszystkich takich jak w mojej sytuacji.Pierwszy raz mam taką sytuację.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2016 00:33 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: NFZ Małopolska

Post autor: syrenka »

Ludzie oddają skierowania ...nie chcą jechać na święta ,,,poczekaj trochę zaczną spadać po 15 grudnia jak fundusz dostanie nową listę ośrodków na 2015 .... :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20076
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: NFZ Małopolska

Post autor: Felice »

Teraz najlepiej skorzystać ze zwrotów,jest ich mnóstwo na grudzień i styczeń.
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: NFZ Małopolska

Post autor: bogjan »

Cos ruszyło ale dopiero jak napisałem tu na forum.Na pewno jest jakaś osoba ,która czyta z NFZ Małopolska te nasze skargi,bolączki i też super opinie o NFZ.Pismo i tak pisze o wyjaśnienie,dlaczego przez 3 miesiące mój numer wzrastał, a powinien maleć.Pozdrawiam NFZ i Krynicę.
Awatar użytkownika
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 491
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: NFZ Małopolska

Post autor: MaryKate »

Właśnie weszłam na przeglądarke i zobaczyłam że mam przyznany szpital uzdrowiskowy mój nr 654 ciekawa jestem jak długo będe czekac . Mam nadzieje że wiosną już bedę w jakiejś fajnej miejscowości uzdrowiskowej . Jakby ktoś miał rozeznanie niech napisze gdzie kieruja profil ginekologia
basiap
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 14 gru 2014 21:38
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: NFZ Małopolska

Post autor: basiap »

Witam! Wniosek do sanatorium skladalam w pazdzierniku ubieglego roku. Rozpoczynalam z numerem 50223. :roll: Dzisiaj mam 18922 i czekam na pobyt nad morzem. Zakwalifikowano mnie do chorob naczyn obwodowych. Czas oczekiwania 22 miesiace.Ostatni moj pobyt to Iwonicz Bialy Orzel.... bylo super. Wtedy czekalam rowniutki rok. Podobno teraz nr schodza szybciej :lol: Pozdrawiam wszystkich czekajacych :kwiat:
Awatar użytkownika
Maria777
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 131
Na forum od: 08 lip 2014 17:38
Staż sanatoryjny: 2

Re: NFZ Małopolska

Post autor: Maria777 »

Witam, ja czekam od sierpnia tego roku z podkarpackiego NFZ, miałam na początku nr 16 400, obecnie 10 600. Myślałam, że u nas tylko taka długa kolejka, a widzę, że w małopolskim jeszcze dłuższa. Do zobaczenia w takim razie w Kołobrzegu,. bo ja też chciałam nad morze. Pozdrawiam oczekujących :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Jarekxxx
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 21 lut 2012 17:53

Re: NFZ Małopolska

Post autor: Jarekxxx »

Witam! Złożyłem skierowanie w lipcu 2014r Nr 52522.Dzisiaj -44300
ganela
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 28 lis 2014 20:05
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: NFZ Małopolska

Post autor: ganela »

4001 numer...może będzie kwiecień??
samanta
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 112
Na forum od: 29 lip 2012 16:55
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: NFZ Małopolska

Post autor: samanta »

Witam ! Przyłączam się do grona oczekujacych :D mój numer w tej chwili to 19500 a zaczynałam od ponad 50 tyś w grudniu 2013r. więc wygląda na to, że już wyrażnie z górki. :roll:
Pozdrawiam .
ODPOWIEDZ