Dopłata do pokoju wyjazd z NFZ

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 422
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Dopłata do pokoju wyjazd z NFZ

Post autor: henrys66 »

Witam wszystkich , mam pytanie odnośnie dopłat do pokoju przy wyjeździe z NFZ.Jak wygląda sytuacja w przypadku kiedy obiekt posiada wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym? A ktoś był by zainteresowany pokojem bez węzła sanitarnego.Może miał ktoś podobną sytuację ,proszę o podpowiedź.Tak na marginesie ja biorę pokój z pełnym węzłem sanitarnym.Gorąco pozdrawiam.
forumowicz

Re: Dopłata do pokoju wyjazd z NFZ

Post autor: forumowicz »

Witaj Henryku poczytaj opłaty są zatwierdzone przez Ministra Zdrowia .

http://www.nasze-sanatorium.pl/koszty-s ... -2015.html
Pozdrawiam serdecznie. :) :kwiat:
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 422
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Dopłata do pokoju wyjazd z NFZ

Post autor: henrys66 »

kruszynka pisze:Witaj Henryku poczytaj opłaty są zatwierdzone przez Ministra Zdrowia .

http://www.nasze-sanatorium.pl/koszty-s ... -2015.html
Pozdrawiam serdecznie. :) :kwiat:
Dziękuję Kruszyno , wysokość opłat mam podaną na skierowaniu ,ale dalej to nie wyjaśnia co się dzieje w przypadku kiedy dane sanatorium nie może zapewnić pokoju o standardzie wybranym przez kuracjusza ,czytaj tańszego.
forumowicz

Re: Dopłata do pokoju wyjazd z NFZ

Post autor: forumowicz »

Witaj Henryku :) Trzeba wiedzieć o tym ,że nie zawsze jest mozliwość wybierania to po pierwsze.Pokój masz przyznany tak z urzędu ;) w wielu obiektach.Nie możesz sobie pogrymasić.Są jednak obiekty gdzie mozna dokonać rezerwacji i podyskutować z panią o standarcie pokoju .Ceny nikt nie zmieni kuracjuszowi ,dostaniesz pokój i cenę jaka wynika z tabeli.Negocjacji w tym temacie nie ma.Natomiast jeśli Arka np ma wysoki standard pokoi ,ponieważ to jest hotel to nic to nie oznacza w cenie dla kuracjusza .Cena pokoju wynika też z tabeli i nie biorą więcej ,nie mogą.Na stanie w Arce jest lodówka TV i standard ***** gwiazdek .Nie ma to jednak wpływu na cenę dla kuracjuszy NFZ .
Pozdrawiam :)
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 422
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Dopłata do pokoju wyjazd z NFZ

Post autor: henrys66 »

kruszynka pisze:Witaj Henryku :) Trzeba wiedzieć o tym ,że nie zawsze jest mozliwość wybierania to po pierwsze.Pokój masz przyznany tak z urzędu ;) w wielu obiektach.Nie możesz sobie pogrymasić.Są jednak obiekty gdzie mozna dokonać rezerwacji i podyskutować z panią o standarcie pokoju .Ceny nikt nie zmieni kuracjuszowi ,dostaniesz pokój i cenę jaka wynika z tabeli.Negocjacji w tym temacie nie ma.Natomiast jeśli Arka np ma wysoki standard pokoi ,ponieważ to jest hotel to nic to nie oznacza w cenie dla kuracjusza .Cena pokoju wynika też z tabeli i nie biorą więcej ,nie mogą.Na stanie w Arce jest lodówka TV i standard ***** gwiazdek .Nie ma to jednak wpływu na cenę dla kuracjuszy NFZ .
Pozdrawiam :)
I wszystko jasne :D Serdecznie dziękuję Skarbnico Wiedzy :D Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ