Wyjazd z PEFRON-u

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
kasiula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 598
Na forum od: 13 mar 2012 11:16
Staż sanatoryjny: 6

Wyjazd z PEFRON-u

Post autor: kasiula »

Planuje pierwszy wyjazd z Pefronu na turnus rehabilitacyjny.Jakie sanatorium polecacie.Planuję czerwiec - lipiec....z funduszu byłam już klika razy ale dopiero pojadę w przyszłym roku dlatego postanowiłam w tym roku skorzystać tak....Pozdrawiam wszystkich i dziękuję z góry za podpowiedzi ;)
forumowicz

Re: Wyjazd z PEFRON-u

Post autor: forumowicz »

Kasiula witaj tutaj masz Osrodki rehabilitacyjne PEFRON ;)
[link]
fajne są niektóre :)
A możesz sobie wybrać? :o Ośrodek?
Ostatnio zmieniony 15 mar 2015 22:13 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
kasiula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 598
Na forum od: 13 mar 2012 11:16
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wyjazd z PEFRON-u

Post autor: kasiula »

tak Kruszynka....mogę wybrać dlatego szukam i jeszcze nie zarezerwowałam....widziałam kochana ośrodki...ale pomyślałam ,że może ktoś podpowie gdzie fajnie.Dziękuję za odpowiedż wiedziałam ,że można na Ciebie liczyć:) :)
forumowicz

Re: Wyjazd z PEFRON-u

Post autor: forumowicz »

Kasiula moim zdaniem bierz na bank: 1) Klinikę Pod Tęzniami Jana P II w Ciechocinku ,byłam tam w ub roku .Swietna sprawa doskonały komfort wszak to obiekt tylko dla komercyjnych.
Potem: Budowlani w Szczawnicy ale wysoko połozony obiekt.
Górnik Iwonicz umiarkowanie wysoko ale standard b dobry.
Lwigród KZ dobry>
Równica kombinat ok 800 osób daleko na zabiegi ale w tym samym kompleksie budynków .baza zabiegowa dobra .
Agat Cieplice taki sobie ale ok .

KLINIKA w Ciechu zdecydowanie. :kwiat:
forumowicz

Re: Wyjazd z PEFRON-u

Post autor: forumowicz »

Ja też tak jak Kruszynka powiem , że zdecydowanie Klinika Pod Tężniami w Ciechocinku .Warunki super , basenik na miejscu , jedzonko b.dobre .....ogólnie super !!!! Zabierz ze sobą roślinkę aby posadzić na skwerki pod Kliniką ;)
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23832
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd z PEFRON-u

Post autor: grazynamackowiak »

Kasiula zalezy czy lubisz morze czy góry jeśli ja mam doradzać z mojego punktu widzenia ja był wybrała morze
okres letni byłam 2 lata temu nad morzem na turnusie rehabilitacyjnym w miesiącu lipcu :roll:
Zakwaterowanie w osrodku 100m od morza widok z okna na morze rano zabiegi od 11;00 wyjscie na plaze codziennie
lepszy pobyt od wczasów .Kocham góry ale w okresie letnim nie zamieniłaym na góry ale każdy ma swoje zdanie :kwiat:
kasiula podpowiadam ja byłam z PCPR z miejsca zamieszkania zapytaj o turnusy rehabilitacyjne rehundowane z środków
unijnych w całości finasowane wraz z dojazdem i przyjazdem ja byłam na takim :kwiat: pozdrawiam
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wyjazd z PEFRON-u

Post autor: anusia153 »

A jak się załatwia takie wyjazdy z PFRON , gdzie się składa wnioski ? Nic nie wiem na ten temat , a może warto by było skorzystać ?
forumowicz

Re: Wyjazd z PEFRON-u

Post autor: forumowicz »

Witaj Anusiu dochody przede wszystkim ;)(raczej trzeba mieć orzeczenie o stopniu niepełnosprawności) :!: też węszyłam ale nici z tego niestety :o
http://www.sanatoria.org/pl/artykul/wyj ... ,1314.html
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wyjazd z PEFRON-u

Post autor: anusia153 »

Kruszynko , w materiale nic nie pisze na temat granicy dochodów tylko o % dofinansowania , albo się nie doczytałam .
forumowicz

Re: Wyjazd z PEFRON-u

Post autor: forumowicz »

Ale na bank jest granica dochodów ,gdzies to czytałam ;) :)
ODPOWIEDZ