ZUS Leczenie ambulatoryjne

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
ewa11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 494
Na forum od: 11 lis 2011 19:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

ZUS Leczenie ambulatoryjne

Post autor: ewa11 »

Witam wszystkich, czy ktoś wie czy Zus na naszą prośbę może przyznać leczenie ambulatoryjne w innym rejonie Polski?
forumowicz

Re: ZUS Leczenie ambulatoryjne

Post autor: forumowicz »

Witaj Ewo :) leczenie ambulatoryjne tylko w miejscu zamieszkania . :) :kwiat: O ile się nie mylę ,ale chyba się nie mylę ;) :lol:
Awatar użytkownika
ewa11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 494
Na forum od: 11 lis 2011 19:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: ZUS Leczenie ambulatoryjne

Post autor: ewa11 »

Oj szkoda, dostałam leczenie ambulatoryjne w miejscu zamieszkania, odwołanie nie pomogło, więc wpadłam na taki pomysł :(
forumowicz

Re: ZUS Leczenie ambulatoryjne

Post autor: forumowicz »

Oj Ewo to rzeczywiscie trochę przykre ,bo chciałaś podleczyć się i wyjechac na trochę z domku :kwiat: Tak czasami jest ,korzystaj jeszcze z NFZ tam masz szansę na wyjazd czy z PFRON .Powodzenia koleżanko pozdrawiam serdecznie :kwiat: :)
Awatar użytkownika
ewa11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 494
Na forum od: 11 lis 2011 19:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: ZUS Leczenie ambulatoryjne

Post autor: ewa11 »

Kruszynko, z NFZ dostałam właśnie numerek prawie 90000, a przewidywany czas oczekiwania ok.30 miesięcy :o
forumowicz

Re: ZUS Leczenie ambulatoryjne

Post autor: forumowicz »

O ratunku a co to za NFZ? mój wysyła w ciagu 17 miesięcy ,po za tym zalicza miesiące tzw puste jak ja to nazywam ,czyli te co upłynęły od ostatniego pobytu w sanatorium do złożenia wniosku . :o
Przenieś się do mojego ;) :) :kwiat:
Awatar użytkownika
ewa11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 494
Na forum od: 11 lis 2011 19:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: ZUS Leczenie ambulatoryjne

Post autor: ewa11 »

NFZ mazowiecki, a żeby było ciekawiej, moja koleżanka z tym samym profilem dostała też taki wysoki numerek ale czas oczekiwania 24 miesiące :!: Wniosek składałyśmy razem jednego dnia. Od czego to zależy nie wiem :o
ODPOWIEDZ