Lodzki NFZ -wnioski

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Lodzki NFZ -wnioski

Post autor: Fionka »

W ogromie opini mam pytanie .Po jakim okresie od ostatniego pobytu w lodzkim moge skladac wniosek do sanatorium? Dziekuje za info
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Lódzkiego NFZ uwarunkowania ...

Post autor: jacky6 »

http://www.nfz-lodz.pl/index.php/dlapac ... kierowanie

w pierwszej chwili chciałem wpierw odesłać Cię na stronę www...
ale wpierw sam luknąłem...
stąd linka - możesz sama sprawdzić...
generalnie byłem i jestem nadal zdziwiony, że łódzki fundusz remontowy zdrowia nie stawia jednorocznej bariery oczekiwania - tak jak dokucza pacjentom oddział śląski ...

:mrgreen: :ugeek:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Lodzki NFZ -wnioski

Post autor: Fionka »

Dzieki .Najpierw dokladnie przeczytalam info na stronie nijak to sie nie ma do tego co opowiadali kuracjusze w san z ktorego wlasnie wrocilam.Jednym odsylaja po pol roku od ostatniego pobytu innym przyjmuja zaraz po skonczonej kuracji natomiast moja psiapsiula dostala numer po 12 miesiacach.Moja ciekawosc wlasnie z tego wynika
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Lodzki NFZ -wnioski

Post autor: biedroneczka »

Z tego co wiem, na dzień dzisiejszy, zaznaczam: na dzień dzisiejszy :!: to w łódzkim NFZ nie ma jakiegoś granicznego "okresu karencji" jeśli chodzi o składanie wniosków. Jeśli lekarz wystawi wniosek, to można go złożyć nawet następnego dnia po przyjeździe. Owszem, jakiś czas temu była taka sytuacja, że trzeba było odczekać rok i dopiero można było wniosek złożyć, bo inaczej NFZ go odrzucał. Ja tak musiałam czekać, bo trzem koleżankom z pracy, które złożyły wcześniej, zanim upłynął rok, wnioski odrzucono. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Lodzki NFZ -wnioski

Post autor: Fionka »

Dzieki.Mysle ze jak wniosek wplynie jesienia ok. listopada to go nie wywala , a wtedy 18 miesiecy wypadnie na wiosne.Jejku dotarlo do mnie ze to bedzie 2017 rok :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
forumowicz

Re: Lodzki NFZ -wnioski

Post autor: forumowicz »

biedroneczka pisze:Z tego co wiem, na dzień dzisiejszy, zaznaczam: na dzień dzisiejszy :!: to w łódzkim NFZ nie ma jakiegoś granicznego "okresu karencji" jeśli chodzi o składanie wniosków. Jeśli lekarz wystawi wniosek, to można go złożyć nawet następnego dnia po przyjeździe.
Brawo Łódzki NFZ :!:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Lodzki NFZ -wnioski

Post autor: Fionka »

Bo LODZ jest Swietna
Awatar użytkownika
Bozena321
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 473
Na forum od: 27 wrz 2014 07:55
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Lodzki NFZ -wnioski

Post autor: Bozena321 »

Ja wysłałam 13 maja tego roku po 6 miesiącach od powrotu i zostało przyjęte :) czas oczekiwania to ok. 19 miesięcy, a numerów przede mną to 49 850.
forumowicz

Re: Lodzki NFZ -wnioski

Post autor: forumowicz »

Bozena321 pisze:Ja wysłałam 13 maja tego roku po 6 miesiącach od powrotu i zostało przyjęte :) czas oczekiwania to ok. 19 miesięcy, a numerów przede mną to 49 850.
No to pojedziesz w listopadzie przyszłego roku.
Ech...
Awatar użytkownika
Bozena321
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 473
Na forum od: 27 wrz 2014 07:55
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Lodzki NFZ -wnioski

Post autor: Bozena321 »

Ja jednak jestem dobrej myśli i po roku zadzwonię może uda mi się pojechać ze zwrotów, jeżeli by było wolne w miejscowości podgórskiej, bo lubię pochodzić po górkach jak jest jeszcze dłuższy dzień :) Teraz uzbrajam się w cierpliwość i śledzę numerki :)
ODPOWIEDZ