nfz Zielona Gora

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
casablanka83
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 10 cze 2009 22:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 12

nfz Zielona Gora

Post autor: casablanka83 »

witam - czy ktos moze podpowiedziec po jakim czasie od powrotu z sanatorium mozna skaladac nastepne skierowanie i na ile jest to przestrzegane i czy ktos korzystal z tego NFZ ze zwrotow - pozdrawiam
Awatar użytkownika
mercedes
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 343
Na forum od: 02 mar 2012 13:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 17

Re: nfz Zielona Gora

Post autor: mercedes »

witam - Lubuski NFZ przyjmuje wnnioski od razu nawet po powrocie jednako wyjazd nie moze nastapic wczesniej jak 18 m-cy od powrotu tak samo ma sie to do wyjazdu z tzw zwrotow - pozdrawiam - w droge po skierowanie
Awatar użytkownika
jagoda_6765
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 23 cze 2009 21:42
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 7

Re: nfz Zielona Gora

Post autor: jagoda_6765 »

mercedes , jestes z warmińsko-mazurskiego wiec zkad mozesz wiedziec jak jest w nfz w Zielonej GÓRZE .Kazdy NFZ ma inaczej
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

NFZ Zielona Góra

Post autor: jacky6 »

jagoda_6765 pisze: Każdy NFZ ma inaczej
I teraz dylemat - czy to jest słuszne i zbawienne ?

:mrgreen: to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
forumowicz

Re: nfz Zielona Gora

Post autor: forumowicz »

mercedes pisze:witam - Lubuski NFZ przyjmuje wnnioski od razu nawet po powrocie jednako wyjazd nie moze nastapic wczesniej jak 18 m-cy od powrotu tak samo ma sie to do wyjazdu z tzw zwrotow - pozdrawiam - w droge po skierowanie
Witaj Jagoda 6765 , skorzystałam z takiej możliwości w NFZ wniosek złożyłam rok po powrocie z sanatorium, odczekałam jeszcze 9 miesięcy i skorzystałam ze zwrotnego skierowania :) w sumie okres oczekiwania to 21 miesięcy.
Okres 18 miesięczny między wyjazdami obowiązuje wszystkie NFZ , bez żadnych wyjątków.Pozdrawiam
ODPOWIEDZ