Czy zus kieruje dwa razy do sanatorium

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
maciekgrrrrr
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 18 sty 2011 21:30

Czy zus kieruje dwa razy do sanatorium

Post autor: maciekgrrrrr »

Mam pytanie czy moze ktos sie orientuje czy zus moze skierowac do sanatorium dwa razy.Wrocilem wlasnie z ciechocinka Gracja.Jestem jeszcze na zwolnieniu ale od 2 marca bede na zasilku rechabilitacyjnym i stad moje pytanie.Mam kolejna komisje 23 i czy lekarz moze mnie skierowac do tego samego sanatorium w najdlizszym czasie .Dziekuje i pozdrawiam
kpk
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 01 lut 2011 16:07

Re: Czy zus kieruje dwa razy do sanatorium

Post autor: kpk »

witaj ja właśnie jadę do Ciechocinka 14.03 jestem na rencie od3 lat i co komisje jadę do sanatorium możesz podzielić gdzie byłeś i jak było???????
maciekgrrrrr
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 18 sty 2011 21:30

Re: Czy zus kieruje dwa razy do sanatorium

Post autor: maciekgrrrrr »

Witaj. Bylem w Ciechocinku w Gracji.Mi bardzo sie podobalo pokoje trzy osobowe ale nie ma czego za bardzo wymagac przeciez nie jedziemy na kanary.Obsluga super tzn rechabilitantki mlode wesole i troszczace sie o kuracjuszy.Jedzenie jak dla mnie bylo dobre zupy do oporu a i drogiego dolozyli jak sie ladnie usmiechnelem. Mozna wrocic pozniej z tym tez nie ma problemu tylko dobrze jest zglosic u pielegniarki.Nikt po 22 nie chodzi po pokojach i nie sprawdza czy jestes jakies mity tez sa napisane na tym forum ze sprawdzaja akomatem bzdura. dla mnie na prawde bylo super.A teraz mam jeszcze pytanie czy wiesz czy zus moze mnie skierowac jeszcze ra do tego samego sanatorium.Do teraz bylem na zwolnieniu lekarskim 23 ide na komisje o przyznanie zasilku rechabilitacyjnego czy moga mnie od razu skierowac do sanatorium i to tego samego?Pozdrawiam
maciekgrrrrr
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 18 sty 2011 21:30

Re: Czy zus kieruje dwa razy do sanatorium

Post autor: maciekgrrrrr »

Jezeli jedziesz do gracji pozdrów rechabilitantki zwlaszcza Pania Karoline z perelki i Kamile od Macka z warszawy pseldo cudaczek
kpk
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 01 lut 2011 16:07

Re: Czy zus kieruje dwa razy do sanatorium

Post autor: kpk »

jadę do gracji a na komisji możesz poprosić o te sanatorium ja tak zrobiłam tyle mówiło się o Ciechocinku ze postanowiłam pojechać mam nadzieje ze nie będę żałować a co do pozdrowię nie zapomnę ja co komisje jak byłam na zasiłku rehabilitacyjnego to miałam wyjazd
maciekgrrrrr
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 18 sty 2011 21:30

Re: Czy zus kieruje dwa razy do sanatorium

Post autor: maciekgrrrrr »

Ale poprosilas o ciechocinek? A mysle ze nie bedziesz zalowala tego wyjazdu na prawde super miejsce takie jest moje zdanie.Mam 29 lat i balem sie tam jechac po ty co przeczytalem na tym forum ale w sumie fajnie ze sie naczytalem samych zlych rzeczy bo milo sie zaskoczylem
kpk
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 01 lut 2011 16:07

Re: Czy zus kieruje dwa razy do sanatorium

Post autor: kpk »

tak poprosiłam o Ciechocinek a lekarz stwierdził ze niema sprawy. byłam w Inowrocławiu,Świeradowie, Kudowa zdrój , Połczynie. i mieniałam towarzystwa jestem troszkę starsza (33) a tu słyszałam ze jest dużo młodsze turnusy
maciekgrrrrr
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 18 sty 2011 21:30

Re: Czy zus kieruje dwa razy do sanatorium

Post autor: maciekgrrrrr »

To fajnie 23 mam komisje wiec i ja poprosze jeszcze raz o ciechocinek.Wiesz towarzystwo bylo bardzo zróznicowane ale bylo troche mlodych osob.Jezeli chodzi o jakies atrakcje to polecam neapol i teatralna.Tam chodzi personel z bazy zabiegowej na prawde super ludzie.Mam nadzieje ze to bie sie rowniez spodoba tak jak mi.Ja zaaklimatyzowalem sie z rehabilitantami i jezeli bedziesz miala taka mozliwosc to tez tak zrob powiedz ze masz znajomego ktory tu byl Maciek naj bardziej wytatuowany kuracjusz Gracji :twisted: mam nadzieje ze napiszesz mi swoje odczucia po powrocie.
Pozdrawiam
maciekgrrrrr
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 18 sty 2011 21:30

Re: Czy zus kieruje dwa razy do sanatorium

Post autor: maciekgrrrrr »

bylem na komisji i dostalem 3 miesiace zasilku rehabilitacyjnego.Pani doktor skierowala mnie na rechabilitacje ambulatoryjna. Napisalem pismo z prosba o zmiane na rehabilitacje stacjonarna w ciechocinku ale nie wiem czy cos z tego bedzie :(
chosia
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 17 mar 2011 16:39

Re: Czy zus kieruje dwa razy do sanatorium

Post autor: chosia »

Jak po rehabilitacji ambulatoryjnej nie będzie poprawy zdrowia na lepsze, skierują cie wtedy do sanatorium :)
ODPOWIEDZ