Turnusy PFRON

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Turnusy PFRON

Post autor: asia13 »

Poradzcie co mam robic. :oops: Zarezerwowalam turnus rehabilitacyjny w Szczawnicy w Hutniku w lipcu i dzis dzwonie zeby potwierdzic termin a pani mnie informuje ze ma moja rezerwacje na sierpien i przeprasza za pomylke .Ja w sierpniu absolutnie nie moge jechac.Co mam zrobic ?Gdzie teraz znajde miejsce ?Na lipiec juz pewnie wszedzie zarezerwowane.Moze ktos zna jakies dobre miejce na turnus rehabilitacyjny. Pulmonologia. :(
bewe
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 165
Na forum od: 13 sty 2014 21:20
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Turnusy PFRON

Post autor: bewe »

Moze ktos mi podpowie jak nalezy załatwiać wyjazd z PFRON.Gdzie trzeba pójść jakie warunki należy spaełniać by móc wyjechać?
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Turnusy PFRON

Post autor: asia13 »

Trzeba miec orzeczenie o niepelnosprawnosci .pobrac wniosek z PFRON niech lekarz rodzinny wypelni zlozyc i czekac .W ciagu 30 dni dadza odpowiedz pozytywna lub odmowna.U nas w tym roku dostaly dofinansowanie dzieci niepelnosprawne i osoby ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepelnosprawnosci.Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Ida
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 21 sie 2010 11:08
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Turnusy PFRON

Post autor: Ida »

Asia, masz "szczęście w nieszczęściu", bo jednak dostałaś dofinansowanie, a u nas tylko dzieci. Przymierzałam się do tego www.koniczynka.cpia.pl, poczytaj, może będzie Ci odpowiadać.
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23844
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Turnusy PFRON

Post autor: grazynamackowiak »

asia 13 żeby ubiegać się o turnus rehabilitacyjny trzeba być na rencie ZUS lub mieć orzeczenie niepełnosprawności ja byłam na turnusie rehabilitacyjnym w 2013 r
wcześniej w poscie pisałam przeczytaj Adhara Sarbinowo Morskie .Ja nie mam orzeczenia i też na turnusie rehabilitacyjnym byłam wszelkie informacje o dofinansowaniu można dowiedzieć się w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w danym miejscu zamieszkania również stronie internetowej .
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Turnusy PFRON

Post autor: asia13 »

Wszystko sie wyjasnilo :!: Jade na turnus rehabilitacyjny w lipcu do Szczawnicy.Moze ktos z Was tez tam jedzie :?:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Turnusy PFRON

Post autor: malgorzatas »

asia13 pisze:Wszystko sie wyjasnilo :!: Jade na turnus rehabilitacyjny w lipcu do Szczawnicy.Moze ktos z Was tez tam jedzie :?:
Kciuki pomogły :?: :?: gratuluje asia13...odpoczniesz w Szczawnicy i nabierzesz sił do dalszej pracy..pozdrawiam Gośka :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Turnusy PFRON

Post autor: asia13 »

Mam taka nadzieje ze odpoczne i ze pogoda rowniez dopisze.Pozdrawiam wszystkich oczekujacych :serce:
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Turnusy PFRON

Post autor: asia13 »

Zaczelam przegladac ciuchy na wyjazd :) a tu pech :lol: Spodnie letnie a d..a zimowa. :lol: :lol: :lol: Mam nadzieje ze gorki w Szczawnicy pomoga. ;)
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Turnusy PFRON

Post autor: Lewek »

asia13 pisze:Zaczelam przegladac ciuchy na wyjazd :) a tu pech :lol: Spodnie letnie a d..a zimowa. :lol: :lol: :lol: Mam nadzieje ze gorki w Szczawnicy pomoga. ;)

Jeśli nie uda Ci się do wyjazdu ciut zmniejszyć rozmiarów ;) , to zapewniam Cię, że Szczawnica Ci to zapewni. Mnóstwo pięknych szlaków, super trasy rowerowe i oczywiście spacery, balety...Jest tam gdzie zgubić kg , trzeba tylko korzystać ze wszystkiego :lol: :lol: :lol: Pozdrawiam i życzę wspaniałego wypoczynku w tym jakże urokliwym kurorcie :serce: :kwiat: :serce:
ODPOWIEDZ