wyjazd z drugą osobą

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
forumowicz

wyjazd z drugą osobą

Post autor: forumowicz »

Witam,
Powiedzcie mi czy jest możliwy wyjazd do sanatorium z ZUS w tym samym terminie do tego samego uzdrowiska razem jeśli druga osoba jest z innego miasta? i ewentualnie co trzeba zrobić?
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: wyjazd z drugą osobą

Post autor: jacky6 »

wykupić komercyjne dla osoby towarzyszącej lub użyć koneksji ...

;)

:mrgreen: :ugeek:
forumowicz

Re: wyjazd z drugą osobą

Post autor: forumowicz »

dziękuję, ale myślałam że można jakieś podanie lub coś :roll:
forumowicz

Re: wyjazd z drugą osobą

Post autor: forumowicz »

w takim razie powiedzcie mi drodzy kuracjusze, jak postrzegane są przyjazdy, odwiedziny na kilka dni swoich drugich połówek? jak Wy to widzicie? bo ja byłam dopiero jeden raz w sanatorium i rożnie się wypowiadali ludzie. Jakie jest Wasze zdanie?
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: wyjazd z drugą osobą

Post autor: medi »

nulka pisze:dziękuję, ale myślałam że można jakieś podanie lub coś :roll:
A ja myślę że prośbę napisać zawsze można ,a co tam najwyżej zignorują i tyle ;)
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: wyjazd z drugą osobą

Post autor: Lewek »

nulka pisze:Witam,
Powiedzcie mi czy jest możliwy wyjazd do sanatorium z ZUS w tym samym terminie do tego samego uzdrowiska razem jeśli druga osoba jest z innego miasta? i ewentualnie co trzeba zrobić?

Nulka, myślę, że jest to możliwe. Wszystko zależy od pań, które przydzielają sanatorium. One są w stanie zaklepać miejsce dla drugiej osoby. Pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: wyjazd z drugą osobą

Post autor: forumowicz »

czyli rozumiem że nie praktykowaliście tego, np: poznaną osobę w obecnym sanatorium wyjechać z tą samą do nastepnego, a czy przy składaniu wniosku można wybrać sobie termin i sanatorium do którego chce się jechać?
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: wyjazd z drugą osobą

Post autor: Lewek »

nulka pisze:czyli rozumiem że nie praktykowaliście tego, np: poznaną osobę w obecnym sanatorium wyjechać z tą samą do nastepnego, a czy przy składaniu wniosku można wybrać sobie termin i sanatorium do którego chce się jechać?

Ja osobiście nie, ale rozmawiałam z osoba, która tak zrobiła i się im udało. Nulka, przy składaniu wniosku to się nie wybiera. Dopiero jak już będziesz po komisji, wtedy wybierasz sobie termin i miejsce.
forumowicz

Re: wyjazd z drugą osobą

Post autor: forumowicz »

a....to dziękuję, ja składałam wniosek w zus i nie stawałam na komisji tylko przysłali mi gdzie i kiedy jade.
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: wyjazd z drugą osobą

Post autor: Lewek »

nulka pisze:a....to dziękuję, ja składałam wniosek w zus i nie stawałam na komisji tylko przysłali mi gdzie i kiedy jade.

Tak, czasami przyznają bez komisji, ale to raczej rzadkość :roll:
ODPOWIEDZ