Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
wikul
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 211
Na forum od: 08 lut 2012 17:25

Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: wikul »

Interesują mnie propozycje 2 - tygodniowych, w miarę tanich, turnusów rehabilitacyjnych.
Od kilku tygodni szukam takich propozycji dotyczących terminów w drugiej połowie września
i pierwszej połowie października. Moje próby rezerwacji albo pozostają bez odpowiedzi albo odpowiedzi są wymijające. Może ktoś zna sanatorium gdzie jeszcze można zarezerwować 14 - dniowy turnus w pokoju jednoosobowym w cenie nie przekraczającym 2000 zł.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: ewiko »

Witaj wikuł.
Proponuję Ci zaglądać na stronę 'WŁÓKNIARZA" w Busku Zdrój.Praktycznie co miesiąc mają promocyjne turnusy. Taki tygodniowy turnus kosztuje ok. 1000 zł. Można łączyć dwa terminy. Dostajesz 5 zabiegów dziennie. WŁÓKNIARZ ma super zabiegi więc z pewnością każdego zadowolą. W tej chwili ich stronka promocyjna jest pusta ale lada moment coś wystawią. Też jestem zainteresowana wrześniowym wyjazdem dlatego pilnie śledzę ich oferty. Polecam.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: Selene »

Witaj Wikul :)

Nie wiem jaki region preferujesz zatem sprawdź proszę:
ENERGETYK i PRZY TĘŻNI w Inowrocławiu natomiast uzdrowisko Świnoujście ma od 04-10 pakiet dla seniora.

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: Selene »

Ewiko :kwiat: zadzwoń do Włókniarza po 15 sierpnia :D
wikul
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 211
Na forum od: 08 lut 2012 17:25

Re: Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: wikul »

Witaj ewiko
Włókniarza znam z widzenia. Oglądałem ten obiekt z zewnątrz w r.2010 gdy przebywałem w Busku na leczeniu ambulatoryjnym. Bardzo chętnie bym tam pojechał. Dziękuję za informacje.
Serdecznie pozdrawiam w.
wikul
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 211
Na forum od: 08 lut 2012 17:25

Re: Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: wikul »

Witaj Selene
Jesteś nieoceniona. Rzeczywiście zapomniałem o preferencjach geograficznych. Serce mnie ciągnie na południe gdzie zaliczyłem wiele miłych i pożytecznych kuracji sanatoryjnych. Od Dolnego Śląska po Bieszczady, niestety wiek i kondycja fizyczna mają swoje prawa. Obecnie chętnie wyjechałbym nad morze albo na szeroko rozumiane niziny. Próbowałem m.in. do Gołdapi. Znalazłem w ich ofercie turnus rehabilitacyjny za 1400 zł + 200 za jedynkę ale gdy próbowałem zarezerwować okazało się że oferta wzrosła do 2100 zł. + klimatyczne. Klimatyczne wiadomo nie unikniesz ale zmiana oferty cenowej o 500 zł to ... lepiej nie pisać.
Serdecznie pozdrawiam W.
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: Narewka »

Zarezerwowałam sobie turnus rehabilitacyjny w ośrodku Proton w Kołobrzegu w terminie od 13 września. Cena bardzo przystępna, bo 1500 zł za dwa tygodnie, a zaliczka to 200 zł.Wprawdzie to tylko po 2 zabiegi dziennie, ale w miarę potrzeby dokupię.Ale być może spacery nad morzem wystarczą.
Jest takie biuro w Bydgoszczy, Medical-Chemist, mają róźne oferty turnusów, popatrz, , może akurat coś znajdziesz.A ja namawiam na ten Proton, wygląda nieźle, , chociaż do centrum daleko, bo to w okolicach Arki, ale nastawiam się bardzo pozytywnie.
ninak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 200
Na forum od: 15 lis 2012 16:21
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: ninak »

Chalkozyn w Kołobrzegu,mają bardzo fajne jesienne promocje.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: jacky6 »

Narewka pisze:Zarezerwowałam sobie turnus rehabilitacyjny w ośrodku Proton w Kołobrzegu w terminie od 13 września. Cena bardzo przystępna, bo 1500 zł za dwa tygodnie, a zaliczka to 200 zł.Wprawdzie to tylko po 2 zabiegi dziennie, ale w miarę potrzeby dokupię.Ale być może spacery nad morzem wystarczą.
Jest takie biuro w Bydgoszczy, Medical-Chemist, mają róźne oferty turnusów, popatrz, , może akurat coś znajdziesz.A ja namawiam na ten Proton, wygląda nieźle, , chociaż do centrum daleko, bo to w okolicach Arki, ale nastawiam się bardzo pozytywnie.
cusik to to wygląda od pierwszego postu na ukrytą reklamę wzmiankowanego biura podróży...
jeśli opłacili promocyjną składkę u Admina - to są wytłumaczone ...
ale jednak - podchodzę z silną podejrzliwością...


:mrgreen: :ugeek:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11623
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: Atina »

Bardzo przydatny temat podrzuciliście na forum :) !!! Osobiście szukałam dla mojej mamy ,dzwoniłam w lutym w tym roku chciała do Ciechocinka to przeważnie były już zajęte terminy, interesował ją wrzesień i takowy znalazł się w Nauczycielu.Ale długo szukałyśmy ...ale jak teraz Was czytam to warto jesienią szukać na bieżąco.
ODPOWIEDZ