Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska ?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
ewakacz
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 14 lis 2011 12:48

Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska ?

Post autor: ewakacz »

Witam! Czy ktoś zna odpowiedź? Z którym numerem można się spodziewać skierowania do uzdrowiska? Czekam już 23 miesiące profil reumatologia. Jestem po weryfikacji - oczekiwaniu 18 miesięcy(lekarz kierujący mnie na leczenie uzdrowiskowe odesłał ponownie skierowanie z informacją medyczną do NFZ). :roll: Mam numer 1016. Pani z funduszu poinformowała mnie ze skierowanie wysyłają miesiąc przed wyjazdem? Zadałam pytanie do Was kochani bo nie wiem jak sobie planować urlop i inne sprawy. Za informację z góry dziekuję. Pozdrawiam. :kwiat:
amorelka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 17 cze 2014 09:03
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: amorelka »

Jestem w podobnej sytuacji, we wrześniu miną 2 lata mojego oczekiwania, z tą różnicą że mój numerek w kolejce,, reumatologia"to 1600 :cry: Pani w NFZ powiedziała że zwrotów nie ma gdy o nie pytałam, a mój wyjazd ma nastąpić w czwartym kwartale. Mało nas tutaj z kujawsko-pomorskiego, a szkoda. Też bym chciała wiedzieć z jakim numerkiem można liczyć na przydział.W pracy też krzywo patrzą, bo ciągle przesuwam urlop :cry: Może ktoś ze szczęśliwców z naszego NFZ się pochwali z jakim numerkiem został ,,nominowany"do wyjazdu. Pozdrawiam cieplutko i życzę wszystkim oczekującym i samej sobie cierpliwości :D
ewakacz
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 14 lis 2011 12:48

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: ewakacz »

Witaj amorelka! Sorki,ale Ty byłaś osobiście przy okienku na ul.Warszawskiej pytać o zwroty? Ja byłam trzy razy dwa tygodnie temu,ale to co mi ta Pani zaproponowała mi nie odpowiadało! Może od dwóch tygodni zmieniły Panie i zwrotów niema. Ja otrzymałam informację że informacje na temat zwrotów udzielane są przy okienku. Informacji przez telefon nie są udzielane! Może nam będzie dane jechać razem? :P Jak masz ochotę napisz mi na siebie namiary to się odezwę na maila. Ach jak możesz napisz mi w jakim jesteś wieku bo może jestem zbyt wiekowa w porównaniu do Ciebie ha,ha.. Pozdrawiam. :serce:
ewakacz
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 14 lis 2011 12:48

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: ewakacz »

Amorelko! Nie wiem dlaczego nie doszły dwie wiadomości,które wczoraj do Ciebie wysłałam. Ja nie rozumię tych słów "system nie chce przepuścić"! To o czym świadczą numerki ,które się kolejno przesuwają? Wszędzie kolejność numerów jest respektowana tylko NFZ ma swoje dziwne procedury!! Jeżeli rzekomo ustawia jakiś tam system to po co siedzi ta pani !? Jesteśmy prawie rówiesniczkami. Mam 2 latka więcej niż Ty. Jestem z Bydgoszczy.Podam Tobie propozycje (wyjazdy miały nastąpić na następny dzień)! Busko-bez podania nazwy sanatorium,Żegiestów,Wysowa-bez nazwy sanatorium,Inowrocław-tu pani podała Kujawiak. Ja dzisiaj mam numer 856 i co on oznacza????!!!! :evil: Pozdrawiam.
anka1
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 09 cze 2011 22:10

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: anka1 »

Witam, kilka dni temu skierowanie otrzymała moja mama i mój mąż. Czekali 24 miesiące. Mama miała numer niewiele ponad 600, a mąż 720. Jadą 6 i 10 października.
amorelka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 17 cze 2014 09:03
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: amorelka »

To tylko pozostało nam z Ewką czekać, ja ze swoim 1500-tnym numerkiem pojadę pewnie na same Boże Narodzenie :(
Pozdrawiam cieplutko, udanego wypoczynku i skutecznej rehabilitacji wszystkim szczęśliwcom z przydziałem życzę :)
amorelka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 17 cze 2014 09:03
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: amorelka »

Ewa, doszły do mnie Twoje wiadomości,dziś rano na nie odpisałam. Ja też nie rozumiem zwrotów używanych przez Panie z NFZ, ale widocznie dwa fakultety to za mało żeby je zrozumieć :) Dzwoniłam do Ciebie ale nie odbierałaś, więc wysłałam sms. Jak znajdziesz chwilkę to porozmawiamy przez telefon, myślę że tak będzie łatwiej:)
fajeczka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 31 sie 2014 19:56
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: fajeczka »

Pytanko do anki1! Aniu czy twoi bliscy jadą z profilu reumatologia czy z innego? Wiem ,że każdy profil ma oddzielną kolejkę. Jeżeli możesz zdradzić napisz dokąd dostali skierowanie? Pozdrawiam i dzięki za info. Mika :P
anka1
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 09 cze 2011 22:10

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: anka1 »

Tak, reumatologia. Jadą do Kudowy Zdrój i Krynicy Zdrój. No i liczą na piękną jesień w górach:)
fajeczka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 31 sie 2014 19:56
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: fajeczka »

Dzięki Aniu za info. Fajnie mają ja im życzę pięknej słonecznej pogody i wyśmienitego wypoczynku. Mam cichą nadzieje, że też nie długo doczekam się skierowania tak, aby nie było deszczowo i strasznie zimno. Uwielbiam dużo spacerować. Pozdrawiam. Mika 8-)
ODPOWIEDZ