Moje listy do Ciebie Kochanie

W tym miejscu możecie prezentować swoją twórczość niekoniecznie związaną z pobytem w sanatorium choć i taka mile widziana.
Regulamin forum
Proszę by każdy nowy wątek rozpoczynał się wierszem. Najlepiej by to był wiersz autora wątku, ewentualnie wiersz na temat sanatorium.
Uwaga! Jeśli wstawiacie czyjąś twórczość, pamiętajcie, że powinniście posiadać zgodę autora lub właściciela praw na publikację. To bardzo ważne.
Proszę też by nie tworzyć tu wątków, które bardziej pasują do działu "Na każdy temat". Niech ten dział będzie wyłącznie związany z twórczością sanatoryjnych poetów :)
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego pisania postów na forum dostępnego tu http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... p?f=2&t=10
forumowicz

Moje listy do Ciebie Kochanie

Post autor: forumowicz »

  • Zamierzałam teraz napisać do Ciebie list mój Kochany,ale napiszę go jednak pózniej.
    Chyba ktoś płacze ,krople łez spływają po szybach .
    Może to moje łzy a może Twoje ,może nie nasze.......
    Poczekaj na mój powrót doleję tylko parę kropel atramentu ,kałamrz wysechł, sekretarz ma wolne a może zapomniał o swoim obowiązku.

    Poczekasz prawda? ja wiem ,że poczekasz Kochany.

[ obrazek zewnętrzny ]
forumowicz

Re: Moje listy do Ciebie Kochanie

Post autor: forumowicz »

  • Wróciłam tylko na chwilke wiesz jak bardzo jestem zajęta .
    Pozwolisz będe pisać tak sobie po troszkę.
    Pamiętasz wszedłeś ,ja akurat pracowałam gdzies przemykałam pomiedzy pomieszczeniami .
    i nagle Ty wszedłeś tak na kontrole jak zwykle ,kontrole pracy .Ale przecież nie zwróciłbys uwagi na mnie ,koleżanka była obok ładniejsza ,bardziej rozmowna
    śmielsza .Ja cóż taka sobie chyba zagubiona ,niesmiała skromna młoda osoba .
    Przecież Ty byłeś starszy ,niewiele ale starszy obyty ,przystojny nie dla mnie tak wtedy pomyślałam.
forumowicz

Re: Moje listy do Ciebie Kochanie

Post autor: forumowicz »

  • A potem był maj ,z kolorami jak z bajki ,zapachem miłości i namiętności.
    Bylismy tacy młodzi,zakochani na przekór całemu światu.
    Ty i ja i nasze marzenia o życiu bez problemów ,o dzieciach, o byciu dziadkami Ty marzyłeś o zabawie z wnukami.
    Tak upływały nam lata w spokoju w dostatku .Byliśmy niezniszczalni ,niepokonani w naszym świecie zdarzeń tych wtedy i tych które miały nadejść.
    Ale nie wiedzieliśmy Kochanie ,że nasza przysięga iż nie opuścimy siebie w trudnościach będzie nas dotyczyła .
    Nie wiedzieliśmy Kochanie nie umielibyśmy sobie tego wtedy wyobrazić.


[ obrazek zewnętrzny ]
forumowicz

Re: Moje listy do Ciebie Kochanie

Post autor: forumowicz »

    Dzisiaj wiemy jak spełniają się słowa wypowiedziane kiedyś przed urzędnikiem.
    Kolejny raz i kolejny, sala ,szpital ,kolejny nasz dramat ,znoszony w ciszy, spokoju z nadzieją , w oczekiwaniu na lepsze jutro lepszy czas ,na lepszą pszyszłośc.
    My wiemy Kochanie ,że taka przyszłość jest realna ,że niebawem ,że już wkrótce.
    My dwoje i brzmiące słowa ,nigdy Cię nie opuszczę w chorobie ............ :serce:
    Nasz świat nasi przyjaciele wierni od lat ,to Kochanie dodaje nam sił i nadzieja,nasza nadzieja na inne życie , wolne od trosk ,wolne od cierpień.
    Wrócę kiedyś i dopiszę Kochanie dalszą treść ,obiecuję.
    Obrazek
    Awatar użytkownika
    jacky6
    Przyjaciel forum
    Przyjaciel forum
    Posty: 7126
    Na forum od: 05 mar 2014 14:39
    Oddział NFZ: Śląski
    Staż sanatoryjny: 5

    Moje listy do Ciebie Kochanie...

    Post autor: jacky6 »

    to są bardzo trudne powroty ...
    pisane bardziej prozą...
    ale z prawdziwym odczuciem...
    nieraz wspaniałych chwil ...
    liczyć, że kiedykolwiek powrócą...
    to tak, jakby rachować paragony z marketu...
    zabrzmiało urągliwie ?
    a nie urokiem ...
    bo takie bywa szare życie...
    szarego człowieka ...
    czasami okraszone ...
    radością ukrytą...
    ale przeżytą ...
    ...

    :mrgreen: :ugeek:
    Awatar użytkownika
    grazynamackowiak
    Przyjaciel forum
    Przyjaciel forum
    Posty: 23806
    Na forum od: 11 maja 2014 19:33
    Oddział NFZ: Wielkopolski
    Staż sanatoryjny: 5

    Re: Moje listy do Ciebie Kochanie

    Post autor: grazynamackowiak »

    List nie wysłany
    Ostatnio nie mogę spać ,przewracająć sie w łóżku myślałam o różnych rzeczach .
    No i w końcu wymyśliłam to czego Ci nie moge powiedzieć wytłumaczyć będzie lżej może kiedyś przeczytasz .
    Sam wiesz że pojawił się problem ale może ja tylko wiem wydaje mi się że ty tego nie zauważasz .
    Przez ostatni tydzień było mi tak żle bez Ciebie bawiłeś się z kolegami imprezowałeś z firmą o mnie mniej pamiętałeś .
    Żadko się odzywałeś gdybym nie dzwoniła to bym nie wiedziała gdzie jesteś ale nie rozumiesz że martwie się o ciebie .
    Zazdrosna jestem o Ciebie gdzieś jesteś z kim jesteś z kim się spotykasz co robisz ,mogę ufać Twoim słową ale czy prawda .
    Staram Ci wierzyć ale to trudne dalszy ciąg niedokończony i list nie wysłany :kwiat:
    Awatar użytkownika
    basiat
    Przyjaciel forum
    Przyjaciel forum
    Posty: 11042
    Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
    Oddział NFZ: Podlaski
    Staż sanatoryjny: 5

    Re: Moje listy do Ciebie Kochanie

    Post autor: basiat »

    A ja mój list napisany w sierpniu 2014 wręczyłam osobiście dwa dni temu. I jest mi lżej....chyba :roll: :roll: :roll:
    Awatar użytkownika
    Sloneczko
    Przyjaciel forum
    Przyjaciel forum
    Posty: 24964
    Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
    Oddział NFZ: Świętokrzyski
    Staż sanatoryjny: 0

    Re: Moje listy do Ciebie Kochanie

    Post autor: Sloneczko »

    :kwiat: Płynie muzyka do twoich uszu
    A Ty nawet nie wiesz
    Że każda nuta jest łzą dla Ciebie
    Że każde słowo jest pocałunkiem.
    Spójrz na mnie!
    Kiedy w końcu mnie zauważysz?
    Oddaje Ci tęsknotę i spojrzenia
    Takie bezbronne i nieśmiałe,
    A Ty - nie chcesz mnie znaleźć
    Wśród reszty manekinów
    Więc posłuchaj! Dla Ciebie jest ta piosenka!
    Czy słyszysz?!
    Pragnę Cię zdobyć i zamienić w głaz.
    :serce:
    Katarzyna Wawrzonowska
    ODPOWIEDZ