Jakie miejscowości przy osteoporozie/gr.reumatologiczna/

Opis miejscowości uzdrowiskowych. Fotografie. Otoczka pobytów w sanatoriach. Nieco rozrywkowo, nieco turystycznie. Co warto zobaczyć, gdzie się rozerwać.
Awatar użytkownika
bajbus1947
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 109
Na forum od: 29 sie 2014 10:45
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Jakie miejscowości przy osteoporozie/gr.reumatologiczna/

Post autor: bajbus1947 »

Witam
Jestem całkiem "zielona" w temacie sanatoryjnym.......... i w związku z tym , mam pytanie: do jakich miejscowości są kierowane osoby, które zakwalifikowano do grupy reumatologicznej :?: . Może ktoś potrafi mi podpowiedzieć, za co będę bardzo wdzięczna :)
forumowicz

Re: Jakie miejscowości przy osteoporozie/gr.reumatologiczna/

Post autor: forumowicz »

Witaj bajbus1947 :) Z czystym sumieniem mogę Ci polecić Busko :D i kąpiele siarkowe :!: Mając tą samą przypadłość :roll: siarka działa na mnie rewelacyjnie :!: Również Lądek i zabiegi/kąpiele radonowe (tylko nie wybieraj sanatorium Wojskowego bo będziesz musiała kąpiele wykupić sobie prywatnie , nie mają tych zabiegów ) , jak również Cieplice które swoją skuteczność zawdzięczają wodą termalnym z czynnymi związkami siarki i krzemu oraz zawartości fluoru :)
Awatar użytkownika
bajbus1947
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 109
Na forum od: 29 sie 2014 10:45
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jakie miejscowości przy osteoporozie/gr.reumatologiczna/

Post autor: bajbus1947 »

Witaj Smuga
Dzięki za podpowiedź, lecz....ja czekam na przydział z NFZ, więc chyba nie mam żadnego wyboru jeśli chodzi o miejscowość /bynajmniej nic nie wiem, czy jest możliwość wyboru miejscowości/. Kiedyś, gdy jeszcze pracowałam pamiętam , że taki wybór był możliwy. Pozdrawiam cieplutko :)
forumowicz

Re: Jakie miejscowości przy osteoporozie/gr.reumatologiczna/

Post autor: forumowicz »

Faktycznie bajbus1947 :) przy skierowaniu z NFZ nie mamy możliwości wyboru miejscowości .Ale jeśli lekarz zaznaczył na wniosku występowanie tego schorzenia jest nadzieja że mogą wysłać do takiej miejscowości .Na profil reumatologiczny większość polskich sanatorii ma zabiegi rehabilitacyjne .Na pewno będą pomocne i wrócisz zadowolona i wypoczęta , czego Ci serdecznie życzę :kwiat:
ODPOWIEDZ