sanatorium zimowit-rymanow zdroj

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
elanda
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 03 wrz 2014 16:13
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 2

sanatorium zimowit-rymanow zdroj

Post autor: elanda »

prosze o informacje o sanatorium zimowit w rymanowie zdroju.jest bardzo malo opini o tym sanatorium-a jezeli sa to bardzo niepochlebne.mam skierowanie od 27.10.2014 i nie wiem czy nie zrezygnowac.jesli ktos byl w roku 2014 prosze o uczciwa ocene.podaje adres e-mail - [email].pl z gory dziekuje.
bista
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 180
Na forum od: 13 maja 2011 21:13
Staż sanatoryjny: 5

Re: sanatorium zimowit-rymanow zdroj

Post autor: bista »

Ja już byłam 4 razy w tym sanatorium i zawsze zadowolona. Teraz jest pięknie odnowiony obiekt, ma ładne balkony (choć nadal długie na całe piętro, ale bez brzydkich krat jak dawniej), wyposażenie, zabiegi i jedzenie ok, ale zawsze komuś będzie nie tak - tacy ludzie.Życzę udanego pobytu.A sama miejscowość cudowna! Pozdrawiam:)
elanda
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 03 wrz 2014 16:13
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: sanatorium zimowit-rymanow zdroj

Post autor: elanda »

bardzo dziekuje za odpowiedz w sprawie sanatorium w Rymanowie.Pozdrawiam :lol:
Awatar użytkownika
Anna-K
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3376
Na forum od: 01 lip 2014 19:20
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: sanatorium zimowit-rymanow zdroj

Post autor: Anna-K »

Byłam w tym sanatorium w 2011 r.Mimo okratowanych balkonów pobyt należał do bardzo udanych.Cały personel bardzo sympatyczny,zabiegi na miejscu.Jedynie na zawijania borowinowe chodziłam do sanatorium Eskulap,ale warto było.Miejscowość mała,bardzo urokliwa.Osobiście Rymanów Zdrój bardziej podobał mi się niż Iwonicz Zdrój.Jeżeli lubisz spacery,to naprawdę jest gdzie chodzić.górki nie za wysokie więc łatwe do zdobycia.Pozdrawiam :D
barba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 271
Na forum od: 13 gru 2011 17:27
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 16

Re: sanatorium zimowit-rymanow zdroj

Post autor: barba »

Witam:) moja koleżanka wybiera się do San.Ziemowit w Rymanowie 19.listopada. Jedzie z Bielska-Białej swoim samochodem i chętnie nawiąże z kimś znajomośc jadącym w tym samym czasie:)proszę odzywajcie się:)Pozdrawiam.
barba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 271
Na forum od: 13 gru 2011 17:27
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 16

Re: sanatorium zimowit-rymanow zdroj

Post autor: barba »

Witam:) Czy nikt nie wyjeżdża w tym czasie do Rymanowa??
Awatar użytkownika
elaw35
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 87
Na forum od: 02 sty 2013 19:31
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: sanatorium zimowit-rymanow zdroj

Post autor: elaw35 »

Witam..jade do Szpitala Uzdrowiskowego ZIEMOWIT 27 listopada..moze był tam niedawno,lub własnie jest,,i mogłby mi udzielic informacji ktore sie tam przydadza?jade autobusem czym sie mozna dostac od przystanku do sanatorium i czy to daleko,jakie wyposazenie jest w pokojach,,co trzeba zabrac,gdzie mozna pospacerowac itp..itd..?bede wdzieczna..pozdrawiam
ODPOWIEDZ