Krynica-Sanatorium ABATON - informacje

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
mariaz58
Posty: 2
Na forum od: 14 wrz 2014 23:26
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Krynica-Sanatorium ABATON - informacje

Post autor: mariaz58 »

Mam skierowanie do Do Krynicy Zdrój, na kurację na ul. Cichą 4-6 (sanatorium Abaton).
Szukam informacji o tym sanatorium. Będę wdzięczna za odpowiedź. :D
forumowicz

Re: Krynica-Sanatorium ABATON - informacje

Post autor: forumowicz »

: ABATON KRYNICA ZDROJ
Postprzez sierotka » 21 cze 2011 19:46

Witam byłam w tym obiekcie ,to nie jest najszczęśliwszy wybór/raczej prezent z NFZ/ :lol: baza noclegowa taka sobie, trzeba pytać o pokoje w części budynku po remoncie,tam są ładne uważaj na 1 sa bez łazienek .
Jeśli chodzi o zabiegi to czas trwania ok 10 min ,czyli takie minimum,które nie przekłada się potem na efekty ,po prostu.
Panie bardzo miłe ,począwszy od recepcji ,poprzez "zabiegowe" ,jedzonko takie sobie da sie przeżyć ,brak w budynku:kawiarni ,sklepiku itp nic nie ma po prostu.
Zaletą Abatonu jest to ,że jest w centrum Krynicy ,wszędzie jest blisko .Takie sobie średnie ubogie .
Byłam w tym roku w styczniu .
Pozdrawiam bardzo cieplutko :) ,pytaj jak czegoś jeszcze nie dopisałam ,ponieważ jestem na forum by zaczerpnąć informacji o Inhalatorni w Szczawnicy.

:) :) :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
mariaz58
Posty: 2
Na forum od: 14 wrz 2014 23:26
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica-Sanatorium ABATON - informacje

Post autor: mariaz58 »

:D Mam jeszcze pytanie o dostęp do internetu, czy ktoś coś wie :?: ?
Jarekxxx
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 21 lut 2012 17:53

Re: Krynica-Sanatorium ABATON - informacje

Post autor: Jarekxxx »

Witam! Byłem w Abatonie w 2011-porażka. Internet był tylko przy recepcji, jedzenie b.słabe. Miałem pokój w starej części, jednoosobowy- łazienka na korytarzu, bez przerwy rozlewany był olejek różany bo śmierdziało z kanalizacji.Stara część budynku to był wczesny Gierek- w nowej było lepiej
ODPOWIEDZ