Kołobrzeg najlepsze sanatorium

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
RenataKce82
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 110
Na forum od: 28 sty 2014 17:08
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Kołobrzeg najlepsze sanatorium

Post autor: RenataKce82 »

witam planuje w przyszłym roku wybrać się do sanatorium do Kołobrzegu.Może ktoś z kuracjuszy może polecić mi jakieś fajnie miejsce. Zastanawiam się nad Lechem i Niwą.Pozdrawiam wszystkich na forum.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kołobrzeg najlepsze sanatorium

Post autor: medi »

Witam ,ja poleciłabym Niwę ,ale znajoma była w Niwie rok temu a teraz w Perle Bałtyku i ...była zachwycona Perłą (choć ja osobiście nie wiem czym tu się w tej Perle zachwycać :evil: ) Podobno jedzenie lepsze niż w Niwie no i ....prawie co dzień mieli ryby w Menu :o Pokoje w Perle są odnowione w Niwie no cóż najlepszy okres mają już za sobą ;) :roll: Niwa 4 pięta trzy windy ,Perła chyba 10 pięter a wind chyba tyle samo co w Niwie (ot skleroza) no i dlatego...straszny tłok w windach :evil: No i dla mnie najważniejsze ...w Niwie jest basen :D A Perła ...no cóż :twisted:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kołobrzeg najlepsze sanatorium

Post autor: malgorzatas »

Witam ja poleciłabym z pewna odpowiedzialnościa sanarorium Verano :kwiat: jest tam caly kompleks zabiegowy,pokoje juz o wyższym standardzie :kwiat: cała baza rozrywkowa,jak kawiarnia,bilard,kręgle..rożne koncerty to wszystko na miejscu :kwiat: blisko morza.
W poblizu San...Perła Bałtyku z tarasem widokowym..pozdrawiam Gośka :kwiat:
Awatar użytkownika
RenataKce82
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 110
Na forum od: 28 sty 2014 17:08
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kołobrzeg najlepsze sanatorium

Post autor: RenataKce82 »

dziękuje za odpowiedż, teraz będe miała dylemat, który ośrodek wybrać, pozdrawiam
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kołobrzeg najlepsze sanatorium

Post autor: malgorzatas »

Renatko :kwiat: to co Tobie proponujemy razem z medi :kwiat: to są fajne kameralne sanatoria liczące 300 do 400 osób :(
Ja osobiscie nie przepadam za tlokiem jaki panuje w Perle czy w Arce..Arka owszem jest ***** ale ma swoje wady..bardzo daleko od centrum trzeba jechac autobusem lub taksówką..chyba że jesteś zmotoryzowana ;) to co innego..Ale decyzja nalezy do Ciebie..To co proponujemy z medi..to na prawdę są fajne sanatoria..a nam chodzi o bazę zabiegową..a nie o luksus..pozdrawiam ciebie Goska :kwiat:
Awatar użytkownika
RenataKce82
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 110
Na forum od: 28 sty 2014 17:08
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kołobrzeg najlepsze sanatorium

Post autor: RenataKce82 »

Jeszcze raz dziękuje, dla mnie też ważna jest baza zabiegowa, ale również, czy dany ośrodek jest blisko centrum i czy jest problem z dojazdem ( niestety nie jestem zmotoryzowana a jakoś jeżdżenie taxi mnie nie przekonuje).Mnie jakoś urzekła NIWA, kto wie, może własnie w niej spędzę przyszłoroczny urlop.pozdrawiam
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kołobrzeg najlepsze sanatorium

Post autor: malgorzatas »

Popieram Cie dobra decyzja i będziesz zadowolona..pozdrawiam Gośka :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
RenataKce82
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 110
Na forum od: 28 sty 2014 17:08
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kołobrzeg najlepsze sanatorium

Post autor: RenataKce82 »

Oby tylko były miejsca, nie wiem kiedy najlepiej rezerwować pobyt , czy np już teraz i czekać spokojnie , a z drugiej strony ciężko przewidzieć co będzie np za rok, czy uda mi się w danym terminie jechać, pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kołobrzeg najlepsze sanatorium

Post autor: malgorzatas »

Renatko powiem tobie tak :kwiat:
Ja co roku jade do Kolobrzegu 2 razy w roku...na ferie zimowe i na wakacje
w obu przypadkach na zimę juz rezerwuję teraz..w Chalkozynie...a na wakacje to w dniu wyjazdu juz zamawiam na następny rok,z tym że latem mam swoją kwaterę i od lat tam jadę..więc jeśli chcesz na lato to pierwsze kroki musisz podjąć juz na początku roku ;) ;)
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Kołobrzeg najlepsze sanatorium

Post autor: Suzen »

Witaj Renato,polecam Ci sanatorium Verano.Posiadają bardzo dobrą bazę zabiegową, z basenem solankowym,grotą solną.
Sanatorium posiada pokoje o bardzo wysokim standardzie.Wyżywienie też jest bez zastrzeżeń,można skorzystać z diety.Na terenie obiektu jest kawiarnia,gdzie odbywają się wieczorki taneczne na dość wysokim poziomie.
Budynek jest w centrum części uzdrowiskowej Kołobrzegu,blisko jest sanatorium Perła Bałtyku.
Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ