Sanatorium 22 Wojskowy Ciechocinek

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
cygan1205
Posty: 1
Na forum od: 17 wrz 2014 11:32
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 12

Sanatorium 22 Wojskowy Ciechocinek

Post autor: cygan1205 »

witam wszystkich i dzielę się z spostrzeżeniami z pobytu od 25.08.2014r - do 15.09.2014r. w 22 Wojskowym Szpitalu Uzdowiskowo-Rehabilitacyjnym w Ciechocinku .WIELKA PORAŻKA pan ordynator dr.med.lekarz Piotr K. powinien pracować przy sprzedaży owoców w hurtowni ,bo w sklepie tez nie za bardzo zapewne by się nie sprawdził.Butny nie sympatyczny zarozumiały i nie czujący POWOŁANIA ,a o leczeniu niestety nie ma mowy.Jak się później dowiedziałem to bardziej profesor niż lekarz tytuły ten Pan posiada ale z leczeniem pacjentów nie idzie to w parze.Pokoje i ich stan mniej jak dostateczny ,łazienki brudne i obskurne ,łóżka niewygodne brak czajnika w pokoju i lodówki.Brak sieci Wi-Fi.Zabiegi na ilość i na wyciągnięcie jak najwięcej pieniędzy z NFZ ,a nie dla zdrowia pacjenta czy klienta komercyjnego.Panie na zabiegach nie sympatyczne wręcz robiące łaskę ,że pracują .Obiady do niczego za to stołówka piękna jak dobra restauaracja.Panie na recepcji nie sympatyczne.Odradzam pobyt.Ja zapłaciłem za pobyt jako kuracjusz komercyjny 2900 zł za 21 dni i jestem nie zadowolony z niesmaczony i bardzo rozczarowany.Wiele osób z którymi byłem na tym turnusie były tegoż samego zdania .ODRADZAM pobyt w tym sanatorium szpitalu.Drodzy Państwo są ośrodki które rzeczywiście chcą pracować i dbać o kuracjuszy .TEN ODRADZAM!!!!!!!!
wikul
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 211
Na forum od: 08 lut 2012 17:25

Re: Sanatorium 22 Wojskowy Ciechocinek

Post autor: wikul »

Zaskakująca opinia ale z pierwszej ręki od klienta komercyjnego a więc podwójnie wiarygodna. Dzięki, dobrze wiedzieć.
Awatar użytkownika
rysia
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 108
Na forum od: 02 lut 2013 18:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium 22 Wojskowy Ciechocinek

Post autor: rysia »

Zgadzam się z Tobą Cygan , byłam w tym sanatorium w ubiegłym roku w lipcu.Już na forum pisałam o swoim pobycie.Byłam nie zadowolona wróciłam z postanowieniem że więcej do sanatorium nie pojadę.Ale jeszcze raz próbuję ,może trafię lepiej.Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ