Uniejów Park to TRAGEDIA

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Darek taxi
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 23 paź 2013 20:35
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Uniejów Park to TRAGEDIA

Post autor: Darek taxi »

własnie wróciełm z Uniejowa z ZuS-oto moje wrażenia na ciepło ku przestrodze reklamie
1-obiekt atrakcyjny tylko z zawnątrz
2-brak odpowiedniej wentylacjii w salach(okna się nie otwierają a wentylacja nie działa)
3-arogancja a wrecz nieuprzejmosc pracowników recepcji oraz kelnerów
4 -brak jakiejkolwiek chęci zorganizowania czasu wolnego (jestesmy traktowani jak natręci)
5- Na terenie obiektu nie ma na zewnątrz ani jednego kosza na smieci
6--wyposazenie sal do rehabilitacji bardzo słabe (zepsute rowery brak borowiny oraz komory kyrio-zabiegi taki jak w POZ oraz basen termalny w którym przebywa często 1000 osób)
5-Ciemne i niedoswietlone pokoje
6- Bałagan administracyjny, sprzeczne ze sobą decyzje oraz brak nadzoru widoczne w każdym prawie zakątku tego niby sanatoriun
7-ceny noclegów w tej ponurej miescinie to mininmum 200pln za noc a obskurny hotel to 350pln za 2 os za dobę
8-edynym pozytywem to zespół ludzi pracujących w dziale rehabilitacji oraz Pan sprzatających
9-Jest to moim i nie tylko zdaniem jedno z najgorszych sanatoriów(dobra jest tylko reklama) w których byłem -przestrzegam i nie polecam Uniejówa Park nikomu
10- na koniec dziwi fakt ż ten obiekt (Uniejów Park) został przez ZUS zakwalifikowany do obiektów który może nosić nazwę SANATORIUM REHABILITACYJNE
Darek taxi
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 23 paź 2013 20:35
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Uniejów Park to TRAGEDIA

Post autor: Darek taxi »

Darek taxi pisze:własnie wróciełm z Uniejowa z ZuS-oto moje wrażenia na ciepło ku przestrodze reklamie
1-obiekt atrakcyjny tylko z zawnątrz
2-brak odpowiedniej wentylacjii w salach(okna się nie otwierają a wentylacja nie działa)
3-arogancja a wrecz nieuprzejmosc pracowników recepcji oraz kelnerów
4 -brak jakiejkolwiek chęci zorganizowania czasu wolnego (jestesmy traktowani jak natręci)
5- Na terenie obiektu nie ma na zewnątrz ani jednego kosza na smieci
6--wyposazenie sal do rehabilitacji bardzo słabe (zepsute rowery brak borowiny oraz komory kyrio-zabiegi taki jak w POZ oraz basen termalny w którym przebywa często 1000 osób)
5-Ciemne i niedoswietlone pokoje
6- Bałagan administracyjny, sprzeczne ze sobą decyzje oraz brak nadzoru widoczne w każdym prawie zakątku tego niby sanatoriun
7-ceny noclegów w tej ponurej miescinie to mininmum 200pln za noc a obskurny hotel to 350pln za 2 os za dobę
8-edynym pozytywem to zespół ludzi pracujących w dziale rehabilitacji oraz Pan sprzatających
9-Jest to moim i nie tylko zdaniem jedno z najgorszych sanatoriów(dobra jest tylko reklama) w których byłem -przestrzegam i nie polecam Uniejówa Park nikomu
10- na koniec dziwi fakt ż ten obiekt (Uniejów Park) został przez ZUS zakwalifikowany do obiektów który może nosić nazwę SANATORIUM REHABILITACYJNE
- Oczywiście w poście mowa jest o sanatorium o nazwie --INSTYTUT ZDROWIA CZŁOWIEKA--
EDIP
Posty: 1
Na forum od: 23 wrz 2014 10:23
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Uniejów Park

Post autor: EDIP »

Witam,
Byłam w Uzdrowisku Uniejów Park - rehabilitacja na dobrym poziomie , jedzenie bardzo dobre i wystarczające . Panie Darku nie zgadzam się z Pana opinią - dużo w niej jadu. Z koszami się zgadzam i zachęcam kierownictwo do zakupu - to drobnostka ale ważna.

Pozdrawiam
edip
Darek taxi
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 23 paź 2013 20:35
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Uniejów Park to TRAGEDIA

Post autor: Darek taxi »

Witam Panią ja po prostu za swoje składkowe pieniążki do ZUS wymagam ciut więcej niż niewietrzonych sal czy basenu przepełnionego do max-można to nazwać jadem, każdy ma swoje odczucia i oczekiwania ja pozwoliłem sobie opisać swoje-pozdrawiam

P.S -jedzenie bardzo dobre :shock: -pamięta Pani te zgniłe mandarynki które serwowano 2 zmianie :?:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Uniejów Park to TRAGEDIA

Post autor: medi »

Mandarynki :?: :?: :?: :?: O marko to jakieś luksusy w tym Uniejowie ,jeśli nawet były ciut zgniłe :o :o W takim razie p.Darku omijaj pan szerokim łukiem takie ośrodki jak Niwa w Kołobrzegu ,żadnego owocu nigdy tam nie widziałam :oops:
Darek taxi
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 23 paź 2013 20:35
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Uniejów Park to TRAGEDIA

Post autor: Darek taxi »

Z takim stażem sanatoryjnym o liczbie 2 miała Pani prawdziwego pecha trafiając na Kolobrzeg-współczuje Pani.Proszę walczyć o skierowanie do Uniejówa a na pewno Pani bedzie zauroczona tym zakątkiem- czytając w Pani gustach. Pozdrawiam i życzę owocnej debaty w tym temacie

P.S- a to forum dzialać powinno własnie po to aby ostrzegac przed takiimi miejscami jak Kołobrzeg czy Uniejów
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Uniejów Park to TRAGEDIA

Post autor: ewiko »

Darku, chwała Ci za to że wypowiedziałeś się w temacie. Każda uwaga jest cenna dla potencjalnych kuracjuszy. No i cóż , ilu kuracjuszy tyle opinii. Nie obrażajmy się na siebie że nasze gusta różnią się...... to oczywiste. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Uniejów Park to TRAGEDIA

Post autor: medi »

Darek taxi pisze:Z takim stażem sanatoryjnym o liczbie 2 miała Pani prawdziwego pecha trafiając na Kolobrzeg-współczuje Pani.Proszę walczyć o skierowanie do Uniejówa a na pewno Pani bedzie zauroczona tym zakątkiem- czytając w Pani gustach. Pozdrawiam i życzę owocnej debaty w tym temacie

P.S- a to forum dzialać powinno własnie po to aby ostrzegac przed takiimi miejscami jak Kołobrzeg czy Uniejów
Kiedy ja kocham kołobrzeską Niwę nawet z jej podłymi obiadami i niezbyt czystą wykładziną w pokojach :D :D W Uniejowskich termach byłam tylko raz i nie przeszkadzała mi ta oćma ludzi .Chyba jestem po prostu człowiekiem o ...małych wymaganiach któremu wszędzie dobrze ;) :o :shock: :oops:
Ps.Jestem miły panie krus-owcem i nie dla mnie takie luksusy jak Uniejów :( :( :( KRUS ma niewiele ośrodków ,Niwa Kołobrzeg to sztandarowy ośrodek KRUS więc trafiłam najlepiej jak mogłam :D Teresin czy Jedlec to dopiero horror, można nimi straszyć dzieci rolników ,że jak będą niegrzeczne to jak dorosną ..... ;) :lol: :lol: :lol:
forumowicz

Re: Uniejów Park to TRAGEDIA

Post autor: forumowicz »

Medi, dzieci nie potrzeba straszyć, bo już tam trafiają :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Uniejów Park to TRAGEDIA

Post autor: medi »

Biedne dzieciska :cry: :cry: :cry: Karna jednostka w Jedlcu :?: :o :oops: Czy lochy pod pałacem w Teresinie :?: :?
ODPOWIEDZ