Kolobrzeg San

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
teresa63
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3246
Na forum od: 31 lip 2014 18:49
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 4

Kolobrzeg San

Post autor: teresa63 »

Czy ktos mi podpowie czy dobry wybor SAN wybralam - ale na przelomie stycznia i lutego - mysle ze moze nie zmarzne i sztorm mnie nie zmiecie ;) Moze ktos z forum ma zaplanowane? czekam na odzew :kwiat:
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Kolobrzeg San

Post autor: Selene »

Tereso :kwiat: bardzo dobry wybór :!: Wszystko pod jednym dachem z tańcami włącznie :D A zima w Kołobrzegu też jest piękna :)
Awatar użytkownika
teresa63
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3246
Na forum od: 31 lip 2014 18:49
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kolobrzeg San

Post autor: teresa63 »

Dzieki - tez tak mysle ;) tance wskazane :lol:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kolobrzeg San

Post autor: malgorzatas »

Teresko jak zdrowie dopisze to w lutym tez bede w Kolobrzegu na feriach:-) super wybralas:-) ja bylam w Verano obok:-) pozdrawiam Goska:-)
Awatar użytkownika
teresa63
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3246
Na forum od: 31 lip 2014 18:49
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kolobrzeg San

Post autor: teresa63 »

Super Malgos - milo mi bedzie Ciebie napotkac ;) zbierzemy paczke i hulaj duszo :lol: :kwiat:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kolobrzeg San

Post autor: malgorzatas »

Tereniu:-) kawa jak najbardziej wskazana:-) ale balety raczej juz odpadaja:-) ja bede z wnukiem:-) a z nim raczej to nie mozliwe:-) ale jestem do dyspozycji jak wnuk nie bedzie przeszkadzal:-) pozdrawiam ciebie serdecznie ze Szczawnicy:-)
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Kolobrzeg San

Post autor: Suzen »

Teresko sądzę,że sanatorium San w Kołobrzegu to bardzo dobry wybór.Baza zabiegowa i rozrywkowa są na dobrym poziomie.A nie jest to ocena jednostkowa.Zimą w Kołobrzegu jest bardzo dużo kuracjuszy.Można tam super wypocząć i bardzo dużo pospacerować .Wskazane jest to dla zdrówka i dobrego samopoczucia.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
teresa63
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3246
Na forum od: 31 lip 2014 18:49
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kolobrzeg San

Post autor: teresa63 »

Dzieki Suzen :kwiat: jeszcze potwierdzenia nie dostalam - ale mysle ze sie zalapie :roll: juz mnie zaczyna brac,,,, zawsze jesienia strzykanie , lamanie i zmeczenie- kuracja wskazana :arrow: mysle ze troche mnie podreperuja- a tanecznie zakoncze - jako zdrowa pobyt :lol: dzieki i Pozdrawiam milo Teresa :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7819
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kolobrzeg San

Post autor: darek »

teresa63 pisze:Czy ktos mi podpowie czy dobry wybor SAN wybralam - ale na przelomie stycznia i lutego - mysle ze moze nie zmarzne i sztorm mnie nie zmiecie ;) Moze ktos z forum ma zaplanowane? czekam na odzew :kwiat:
Napisze tak .
W Sanie byłem razy ..Dużo , bardzo Dużo
To Moje pierwsze Sanatorium tam poznawałem Życie Sanatoryjne.
San poznawałem gdy w miejscu obecnej kawiarni było odkryte patio , kiedy o basenie nie myśleli najstarsi Stalo-wolanie bo był to Ośrodek Huty Stalowa Wola .
Miałem przyjemność być tak w styczniu jak i każdym miesiącu roku ..oprócz grudnia bo osobiście uważam ,że grudzień winien być spędzony w domowych pieleszach.
Pamiętam kilka pobytów Styczniowych nie ukrywam ,że Kołobrzeg Najpiękniejszy jest właśnie w styczniu/lutym i ..maju /czerwcu
Teresa naprawdę Super ośrodek a po za tym wszędzie blisko :D
forumowicz

Re: Kolobrzeg San

Post autor: forumowicz »

polecam kołobrzeg zimą,ja co rok bywam styczeń/luty
ODPOWIEDZ