DOBRA REHABILITACJA Z ZUS - MIEJSCOWOŚĆ ?

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
sesill
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 60
Na forum od: 20 lut 2013 19:10

DOBRA REHABILITACJA Z ZUS - MIEJSCOWOŚĆ ?

Post autor: sesill »

Witam, trochę mnie tu nie było ;) Proszę polećcie uczciwie ośrodek który faktycznie ma dobrą opinię- chodzi mi o turnus ZUS :roll: Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kociu
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4004
Na forum od: 24 sty 2013 18:51
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 0

Re: DOBRA REHABILITACJA Z ZUS - MIEJSCOWOŚĆ ?

Post autor: kociu »

Witaj :!: :!: :!:
Jesli chodzi o rehabilitacje z Zus-u to najbardziej odpowiadał mi:
Sanvit w Iwoniczu Zdroju ,zabiegi superi na miejscu ,jedzonko jak dla mnie wystarczające ,a warunki mieszkaniowe też ok,jest gdzie pospacerowac i wieczorem też jest gdzie wyjśc. :) :)
Lądek Zdrój przeuroczy bardzo mi sie podobał i miło wspominam tam pobyt ,jedynym mankamentem jest ze na wiekszość zabiegów trzeba dochodzic ,w porze letniej nie ma problemu ,ale pora jesienno -zimowa ;) ;)
poza tym wszystko superowo,jest to moja opinia :lol: :lol:
Pozdrawiam i życzę udanego wyboru jak coś to na PW
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7034
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: DOBRA REHABILITACJA Z ZUS - MIEJSCOWOŚĆ ?

Post autor: sztani »

Droga Sesill a można z ZUS wybierać ? :o :o :o No chyba ,że chodzi o wybór ośrodków które są w dyspozycji Twojego ZUSu. Życzę udanych zabiegów i dobrego miejsca
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8578
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: DOBRA REHABILITACJA Z ZUS - MIEJSCOWOŚĆ ?

Post autor: Lewek »

Witaj ! Ja niedawno wróciłam z Róży w Ustroniu. Ośrodek ten wybrałam, mając do wyboru 8 rożnych sanatoriów. Wiele osób mi go polecało i nie zawiodłam się. Bardzo pomocni rehabilitanci, którzy wkładają całe swoje serce , aby pomóc wrócić kuracjuszom do formy. Gimnastyka zarówno indywidualna, jak i zbiorowa na najwyższym poziomie. Warunki lokalowe super, jedzenie smaczne. Wszystkie zabiegi na miejscu. Okolica ładna, jest gdzie spacerować. Polecam ten ośrodek. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
sesill
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 60
Na forum od: 20 lut 2013 19:10

Re: DOBRA REHABILITACJA Z ZUS - MIEJSCOWOŚĆ ?

Post autor: sesill »

Bardzo Wam dziękuję, tak można sobie wybrać miejscowość do której chcemy pojechać, oczywiście z wachlarza ZUS.
Ja byłam kiedyś w Róży w Ustroniu ale tak dobrze tam nie było jak opisujesz, ale chyba jest on po remoncie, więc może się nieco zmieniło. :D
Czekam na dalsze opinie :serce:
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 931
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: DOBRA REHABILITACJA Z ZUS - MIEJSCOWOŚĆ ?

Post autor: Narewka »

Dobra rehabilitacja, moim zdaniem, jest w sanatorium "Przy tęzni"w Inowrocławiu, wielokrotnie tu opisywanym.Wszystko pod jednym dachem, basen solankowy, komora solna i dobra baza zabiegowa.Poza tym obiekt pięknie położony, tuż przy tęzni, przy parku.Szczególnie pięknie jest na wiosnę lub w lecie.Ale i inne pory roku mają swój urok.Naprawdę polecam.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: DOBRA REHABILITACJA Z ZUS - MIEJSCOWOŚĆ ?

Post autor: Selene »

Narewko :kwiat: sanatorium "Przy Tężni"w Inowrocławiu nie podpisanej umowy z ZUS-m bo o takie ośrodki pyta Sesill :kwiat:

Sesill :kwiat: na pewno bardzo dobrym ośrodkiem jest Wielka Pieniawa w Polanicy ale tam otrzymują skierowanie na rehabilitację osoby po schorzeniach psychosomatycznych i onkologicznych gruczołu piersiowego. :)
Aby dać Tobie precyzyjną odpowiedź przybliż proszę rodzaj Twojego schorzenia. :)

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
sesill
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 60
Na forum od: 20 lut 2013 19:10

Re: DOBRA REHABILITACJA Z ZUS - MIEJSCOWOŚĆ ?

Post autor: sesill »

Dziękuję Selene- narząd ruchu :?
kola
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 31 gru 2011 15:19
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: DOBRA REHABILITACJA Z ZUS - MIEJSCOWOŚĆ ?

Post autor: kola »

Witam
Z pełną odpowiedzialnością polecam Dom Zdrojowy Cieplice, wielokrotnie tutaj opisywany.
Moje wrażenia, wyłącznie pozytywne są z sierpnia 2013 roku. Baza zabiegowa super - spełnia oczekiwania nawet maruderów.
Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ