Zachęta - Ciechocinek

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
maszmi
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 04 mar 2012 19:23

Zachęta - Ciechocinek

Post autor: maszmi »

Powróciłam z Ciechocinka obiekt Zachęta - totalna masakra. Jeżeli mieszka się w budynku D lata się na zabiegi w 3 miejsca, na miejscu jedynie jadalnia i najgłośniejsza w okolicy kawiarnia, w holu śmierdzi papierosami, wyposażenie " średni Gierek" , posiłki znośne, ale oparte głównie na grubych pajdach chleba i cienkim plasterku serka topionego lub ciągle tej samej wędliny. Pozostałe obiekty B i C ze wspólnymi toaletami i łazienkami wiecznie zadymionymi. 2 lata czekałam na przydział i tym pobytem zostałam skutecznie zniechęcona do dalszych wystąpień o sanatorium i chyba o to chodziło NFZ-owi. Ciekawe czy pracoenicy podpisujący kontrakt z tym obiektem kiedykolwiek go widzieli na własne oczy, czy też podpisywali kontrakt za łapówkę. Zachęta zniechęta!
ODPOWIEDZ