Ktoś? coś na temat Sanatorium Marconi Busko- NFZ

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1394
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Ktoś? coś na temat Sanatorium Marconi Busko- NFZ

Post autor: alka50+ »

Witam.
Poprosze o informacje-z życia na temat Marconi w Busku Zdroju. Miesiąc maj. Doczytałam publikacje.Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ktoś? coś na temat Sanatorium Marconi Busko- NFZ

Post autor: Sloneczko »

Piękne sanatorium....co roku jest w nim wielu kuracjuszy z poza terenu naszego kraju.Dostosowany jest do przyjmowania pacjentów niepełnosprawnych.
No i znajduje się w samym centrum Parku Zdrojowego. Aż sama jestem ciekawa co na temat Marconiego będą mówili ci, którzy w nim przebywali ;)
Alka :kwiat: piękne miejsce i wysoki standard :D
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: Ktoś? coś na temat Sanatorium Marconi Busko- NFZ

Post autor: Anka »

Witaj!

Tyle się napisałam i wszystko uciekło :o
Jeszcze raz :zabiegi są na miejscu,można na tańce do Belwederskiej przejść nie wychodząc z budynku. o 22 drzwi są zamykane.
Wyżywienie dobre można za dodatkową opłata korzystać z diety 1200 Kcal.Z tego co wiem jedynki nie są dostępne dla NFZ.
Ogólnie dobrze.

Pytaj konkretnie postaram się odpowiedzieć.
Pozdrawiam :kwiat:
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1394
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ktoś? coś na temat Sanatorium Marconi Busko- NFZ

Post autor: alka50+ »

Dzięki ....nie wiem jeszcze o co więcej pytać. Mam nadzieję,że tam dostanę...wiem,wiem ale marzenia się spełniają.Pozdrawiam.
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1394
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ktoś? coś na temat Sanatorium Marconi Busko- NFZ

Post autor: alka50+ »

Dzieki za podpowiedzi. Wiem już o co zapytać...zabiegi na miejscu-czy wszystkie?? ktore są zlecane ? Basen...najbliżej? . Miejsca które warto zwiedzić?? te z tańcami też. Nigdy nie byłam w tych rejonach a będę miala i tylko i aż 21 dni na zwiedzanie. Zabiorę ze sobą pogodny nastrój ,ogrom optymizmu i to co wyczytalam i to o czym się dowiem sprawi ,że pobyt będzie wspaniały. Pozdrawiam Wszystkich czytających ten post.Alka
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: Ktoś? coś na temat Sanatorium Marconi Busko- NFZ

Post autor: Anka »

Witaj!
Zabiegi wszystkie na miejscu,Zdarza się,że wysyłają do zakładów przyrodoleczniczych ,ale to można załatwić.Niestety basenu nie ma powiązana z Marconim jest Krystyna i tam jest basen ale tylko rehabilitacyjny.Po przeciwnej stronie w Słowackim jest basen udostępniany dla osób z zewnątrz z saunami. Na basen można chodzić do wojskowego.Bardzo fajne baseny są w Solcu Zdroju /min basen siarkowy/jeśli nie jesteś zmotoryzowana to jeżdżą tam busy.Przystanek najbliżej koło sanatorium Zbyszko.
Miejsc ciekawych wokół Buska jest dużo są organizowane wycieczki więc sama wybierzesz co chcesz zwiedzić.Tańce-tak jak pisałam nie musisz wychodzić na zewnątrz idąc do Belwederskiej.Nie będę Ci polecać bo każdy ma inny gust i sam musi zdecydować gdzie chce się bawić.Kawałeczek przez park i masz Wiktorię,naprzeciw Belwederskiej Słowacki,troszeczkę dalej Sanato.Zdecydowanie dalej Włókniarz i wojskowy.Jest też winiarnia Merlot w sanatorium Zbyszko chyba w czwartki odbywają się tam degustacje lokalnego wina.Na pewno nie będziesz się nudzić bo w Busku nie można,Życzę udanego pobytu. :)

Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ktoś? coś na temat Sanatorium Marconi Busko- NFZ

Post autor: Sloneczko »

Oj w Busku nie można się nudzić ;) :D :D :twisted: masz rację Anka :kwiat:
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1394
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ktoś? coś na temat Sanatorium Marconi Busko- NFZ

Post autor: alka50+ »

Witam serdecznie.
Dzięki Aniu i Tobie Sloneczko za podpowiedzi.Skorzystam z podanych namiarów i informacji. Cudowny miesiąc ,fajne miejsce ,tyle czasu na logistykę hi więc będzie super. Bliżej podpytam kto wybiera się tam....gdzie ja. Podobało mi się ,,nie bedziesz się nudzić,, ...bo i tego nie chcę.Milego dnia gdziekolwiek Jesteście.papa
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1394
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ktoś? coś na temat Sanatorium Marconi Busko- NFZ

Post autor: alka50+ »

Ooooo to chyba dobrze. Nie mam już listka...chyba admin. wgarnął mnie troszkę do ,,swoich,, .Nie znam tych funkcji ale po mału ogarniam. Sama jak wiem to też podpowiadam i proszę o informacje tych ktorzy byli w Marconim lub znają ten temat. Pozdrawiam z nad morza. Dobrego tygodnia. Alka
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ktoś? coś na temat Sanatorium Marconi Busko- NFZ

Post autor: Sloneczko »

Alka :kwiat: za parę dni jadę do Buska Zdroju. Napisz mi co chciałabyś dokładnie wiedzieć a obiecuje ci, ze wpadnę ;) do Marconiego i wszystkiego się dowiem :D
Miłego dnia :kwiat:
ODPOWIEDZ