Sanatorium "ASTORIA" Busko Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Ana15
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 27 sty 2015 11:12

Sanatorium "ASTORIA" Busko Zdrój

Post autor: Ana15 »

Mam turnus w sanatorium " ASTORIA " w Busku Zdrój od 13 lutego 2015 r. Bardzo pięknie prosiłabym o opinie osób, które już tam były.Sama znalazłam bardzo mało opinii , a jeżeli już to same złe i przyznam ,że jestem przerażona tymi samymi negatywami. Czy jest tam aż tak ( pod każdym względem ) źle ?! Bardzo proszę o opinie i chociaz iskierkę nadziei, że może nie jest jednak aż tak tragicznie. Anna z Krakowa.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium "ASTORIA" Busko Zdrój

Post autor: andrzej1955 »

Witam Aniu :) troszkę znam Busko ale nie Astorię-mam nadzieję że ktoś udzieli Ci informacji i będą one pozytywne :!: nie panikuj i nie martw się na wyrost,Busko to głównie kuracje kąpielowe-siarkowe które powinny pomóc w Twoich dolegliwościach,powinnaś się cieszyć że przyznano Ci Busko,zabiegi zajmą Ci dość sporo czasu tak że w pokoju spędzać będziesz bardzo mało czasu,a jeżeli zorganizujesz sobie dobre towarzystwo do wyjścia na kawkę i tańce-a jest tych lokali dość sporo-to ani się nie obejrzysz a będzie po turnusie :!: Pozdrawiam i Miłego pobytu Życzę,tak na marginesie to parę osób z tego forum będzie w tym czasie na turnusach i na forumowym spotkaniu :!: jeżeli Cię to interesuje to info na temat terminu znajdziesz w temacie Spotkania Forumowe,będzie dobrze i mam nadzieję że po powrocie tu o tym napiszesz :!: Raz jeszcze Pozdrawiam :)
astrid
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 157
Na forum od: 25 lut 2013 11:38
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sanatorium "ASTORIA" Busko Zdrój

Post autor: astrid »

Ana 15
W Astorii byłam kilka lat temu.Sanatorium położone jest dosyć daleko od parku,najbliżej znajduje się Nida.Baza zabiegowa dosyć skromna.Brak komory kriogenicznej i basenu.Warunki mieszkaniowe całkiem dobre,pokoje przestronne w większości 3-osobowe,jedzonko smaczne.Jak wszędzie trzeba dokupować owoce i warzywa,bo tego brakuje.Trafiłam na świetne towarzystwo...a to jest bardzo istotne,więc się nie nudziłam.Na pewno będziesz zadowolona,jeśli masz jakieś pytania to pisz.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20152
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium "ASTORIA" Busko Zdrój

Post autor: Felice »

Mieszkałam w Astorii w pierwszym roku jej użytkowania,jeszcze wtedy wynajmowało pokoje tam sanatorium wojskowe.Myśmy mieli tam raj na ziemi,normalne regularne wczasy,było nas tam niedużo,rewelacyjne żarełko,jeszcze wtedy zdecydowanie restauracyjne wybory,knajpka na dole z tańcami,nikt nas nie kontrolował.Nocne Polaków rozmowy na powietrzu pod parasolem trwały baaardzo długo.Teraz tam się wszystko zmieniło.Nawet nie narzekaliśmy na chodzenie na zabiegi,zresztą ja byłam tam z wyboru.
Nie przesadzałabym tylko ze stwierdzeniem,że położone jest daleko...do Nidy 100 metrów do Wojskowego 150 ;)
Ana15
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 27 sty 2015 11:12

Re: Sanatorium "ASTORIA" Busko Zdrój

Post autor: Ana15 »

Przyznam, że nie pocieszyły mnie te Wasze wpisy. Dalej mam obiekcje , no ale mówi się trudno i ........
Wyjazd już za kilka dni - może jakoś to będzie. Jedzenie nie jest najważniejsze, ważne są zabiegi no i oczywiście odpowiednie towarzystwo, ale podobno o to jest najtrudniej- średnia wieku to 70 + . Czy to prawda ?
Pozdrawiam Wszystkich .
Nadal lekko przerażona .
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20152
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium "ASTORIA" Busko Zdrój

Post autor: Felice »

Ana15 pisze:Przyznam, że nie pocieszyły mnie te Wasze wpisy. Dalej mam obiekcje , no ale mówi się trudno i ........
Wyjazd już za kilka dni - może jakoś to będzie. Jedzenie nie jest najważniejsze, ważne są zabiegi no i oczywiście odpowiednie towarzystwo, ale podobno o to jest najtrudniej- średnia wieku to 70 + . Czy to prawda ?
Pozdrawiam Wszystkich .
Nadal lekko przerażona .
No mnie do 70+ małe co nieco brakuje :lol:
Ana15
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 27 sty 2015 11:12

Re: Sanatorium "ASTORIA" Busko Zdrój

Post autor: Ana15 »

A jak małe co nieco ? i czy, i w ogóle, no i kiedy będziesz w Busku ?
ODPOWIEDZ