Proszę o radę - które sanatorium wybrać?

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Proszę o radę - które sanatorium wybrać?

Post autor: basiat »

kochani, proszę o radę. Gdybyście mogli wybierać, to które sanatorium Waszym zdaniem jest najlepsze. Interesuje mnie basen i wszystkie zabiegi na miejscu:
Medikur Kołobrzeg
Fala Stegna
Beskid Krynica
Papiernik Szczawnica
Sanvit Iwonicz
Zimowit Rymanów
Biawena Wysowa
Z góry dziękuje za wszelkie podpowiedzi :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
adamadi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 439
Na forum od: 02 sty 2013 13:27
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Proszę o radę

Post autor: adamadi »

basiat pisze:kochani, proszę o radę. Gdybyście mogli wybierać, to które sanatorium Waszym zdaniem jest najlepsze. Interesuje mnie basen i wszystkie zabiegi na miejscu:
Medikur Kołobrzeg
Fala Stegna
Beskid Krynica
Papiernik Szczawnica
Sanvit Iwonicz
Zimowit Rymanów
Biawena Wysowa
Z góry dziękuje za wszelkie podpowiedzi :kwiat: :kwiat:
Gdybym mógł wybierać to wybrałbym wszystkie ;) i jeszcze najlepiej turnusy co miesiąc....gdybym mógł :D
Sorki nie pomogę nie byłem w żadnym :(
forumowicz

Re: Proszę o radę

Post autor: forumowicz »

Witaj Basiat :) Sanvit z basenem wprawdzie nie za głebokim ale basenem .Zabiegi na miejscu żadna rewelacja takie sobie . :) Może coś takiego: ;) :lol:
kruszynka » 08 maja 2014 12:57

Oto moje spostrzeżenia i opinia.
Recepcja obsługiwana przez młode bardzo sympatyczne osoby .Są też dwie panie nieco starsze wiekiem ;) :lol: Bardzo sympatyczne.
Kierownik d/s marketingu ,młody Pan bardzo kompetentny ,problem z którym zwraca się kuracjusz rozwiązuje bardzo szybko w miłej atmosferze.
Pani dyrektor osoba młoda ,mówi konkretnie i na temat nie rozwodzi się ,miła.
Personel "zabiegowy" przeważnie młodzi ludzie ,uśmiechnięci bardzo taktowni kompetentni.Zabiegi nawet do godz 20:00.
czas trwania od 10 do 15 min (dłużej basen ) ,nie skracane.
Sprzęt do zabiegów czasami wysłużony .....ale jest nie najgorszy.

Standard pokoi z ZUS nawet ok ,wszystkie pokoje z łazienkami ,na stanie czajnik (bezpłatny) małe radio ,jakaś tacka szklaneczki .
Lazienka typowy standard aaa jest miseczka chyba do .....prania.
Woda cieplutka a nawet gorąca,bardzo.
Wyżywienie 1000 cal całkiem przyzwoite ,bardzo świeże ,personel w stołówce uśmiechnięty bezproblemowy ,nie myli diet.
Stołowka bardzo estetyczna .
Brak w obiekcie kawiarni ,dancingi jak się odbywają (nie co dziennie ) to w stołówce ,muzyka mechaniczna jak na razie.Nie było jeszcze zespołu podczas mojego pobytu.
Przy recepcji wyjście na ogródek ze stolikami.
W recepcji barek z kawą alkoholami i innymi drobiazgami.Basen poziom wody1,30 ,porażka prysznice dla pań jedno pomieszczenie z 2 prysznicami nie oddzielone :shock: jak słynne WC w Soczi :lol: brak wieszaczków obok szafek ,brak w szafkach ,szafki jak w markecie ,obowiązkowo czepki nie wpuszczą bez.
Przy basenie automat cena czepka 5 zł.
Zmiana obuwia obowiązkowa to oczywiste.

Cisza nocna jak w ustawie 22:00 6:00 pokoje sprawdzają z zasady te w których jest głośno.
Jest nawet fajnie jak na ten obiekt.
Obiekt polozony na lekkim wzniesieniu wejscie nie jest klopotliwe ani obciążające fizycznie do centru ok 5 -8 min .

KO ,pan który ciągle coś ogłasza ,można wypożyczać kijki na miejscu codziennie o 7 kto chce może spacerować z miłą młoda osobą.
Odpowiem na pytania bardzo proszę jeśli ktoś zapragnie ,oczywiście jeśli będę kompetentna w temacie. ;)
W m ojej ocenie jest ok :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Proszę o radę

Post autor: sztani »

Że kocham góry wybrałbym albo Krynice albo Szczawnicę latem Stegna lub Kołobrzeg. A tak na poważnie to trudne pytanie i wybór. szkoda :( :( :( ,że nie mogę pomoc. Basiu
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Proszę o radę

Post autor: Lewek »

Basiu gratuluję przyznania sanatorium :serce: Trudny wybór, ale myślę, że forumowicze pomogą :D Przeczytaj PW. Pozdrawiam :kwiat:
Agnes
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 321
Na forum od: 09 maja 2011 11:27
Staż sanatoryjny: 5

Re: Proszę o radę

Post autor: Agnes »

Witam,
pozwolę sobie wtrącić" swoje trzy grosze" :) Beskid w Krynicy Zdrój to żadna rewelacja - basenu tam nie uświadczysz, a zabiegi takie jak w każdej przychodni. Brak kawiarni i miejsca na integrację za to można się dogadać co do późniejszych powrotów. Samo miasteczko bardzo urokliwe i pełne kawiarenek do tańców :lol: Fala w Stegnie jest daleko od morza i spacerek między zabiegami odpada. Zero rozrywek, busikiem można do Gdańska podjechać :shock: Uważam, że bez względu jaki ośrodek wybierzesz to i tak najważniejsi są ludzi z którymi będziesz tam przebywać. Życzę trafionych zabiegów i miłego towarzystwa ;)
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Proszę o radę

Post autor: basiat »

Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi/podpowiedzi. Ale ciągle mam dylemacik :lol: :lol:
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1394
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Proszę o radę

Post autor: alka50+ »

Szczęściaro...masz wybór a na poczatek to już dużo. Zgadzam się ,że fajne towarzystwo zdecydowanie wpływa na ocenę pobytu. Trzeba też z siebie w tym coś dać:własny optymizm ,uśmiech i wyjść do Ludzi. Dla mnie góry/bo mieszkam nad morzem/,zdecydowanie zabiegi na miejscu i przestrzeń do spacerow i zwiedzania .
Byłam w,, Lwigród ,,w Krynicy-super i Hutniku w Szczawnicy-polecam.Decyzja Twoja.Zawsze masz szanse wyjechać kolejny raz....miłego pobytu. :D :lol: :kwiat:
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Proszę o radę

Post autor: basiat »

Dziękuję jeszcze raz. Zdecydowałam się na Medikur w Kołobrzegu. Może temat przyda się innym. pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Proszę o radę

Post autor: Lewek »

Lato w Kołobrzegu :roll: :roll: :roll: Ale będziesz miała atrakcje ;) Super Basiu :kwiat:
ODPOWIEDZ