Sanatorium MSW Kołobrzeg od 13.02.2015

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Sanatorium MSW Kołobrzeg od 13.02.2015

Post autor: Chmurka07 »

Proszę o opinie i wszelkie wskazówki odnośnie tego sanatorium. Zamieniłam Nałęczów na Kołobrzeg nie wiem czy dobra zamiana. :D
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7034
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium MSW Kołobrzeg od 13.02.2015

Post autor: sztani »

Poczytaj opinie te na forum o tych sanatoriach
Awatar użytkownika
adamadi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 439
Na forum od: 02 sty 2013 13:27
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium MSW Kołobrzeg od 13.02.2015

Post autor: adamadi »

Anka_K pisze:Proszę o opinie i wszelkie wskazówki odnośnie tego sanatorium. Zamieniłam Nałęczów na Kołobrzeg nie wiem czy dobra zamiana. :D
W twoim przypadku to na pewno dobra zamiana ;) Zamiast spokojnej i krótkiej podroży do Nałęczowa....czeka cię wielogodzinna
wyprawa do Kołobrzegu :lol: . No ale pewnie Nałęczów już znałaś wcześniej :)
Jest dużo opinii na temat MSW opcaj "szukaj"
Udanego turnusu 8-)
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Sanatorium MSW Kołobrzeg od 13.02.2015

Post autor: Suzen »

Anka_K pisze:Proszę o opinie i wszelkie wskazówki odnośnie tego sanatorium. Zamieniłam Nałęczów na Kołobrzeg nie wiem czy dobra zamiana. :D
Aniu wg mnie zmiana rewelacyjna .Byłam w Kołobrzegu i Nałęczowie.Jeśli chodzi o miejscowość ja wolę bezapelacyjnie Kołobrzeg.Byłam w sanatorium MSW i jestem z tego pobytu zadowolona.Wszystkie zabiegi masz na miejscu,nieduży basen , możliwość wyboru diety i kawiarenkę z potańcówkami .
Są sanatoria w Kołobrzegu o lepszym standardzie,ale nie tylko to się liczy. Można,a nawet trzeba wyjść poza obiekt i dużo miejsc odwiedzić,pospacerować po plaży. :)
Ten kurort tętni życiem, a Nałęczów to małe i spokojne uzdrowisko.Co kto lubi.Ważne są też uwarunkowania zdrowotne.Mi klimat nadmorski sprzyja.
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatorium MSW Kołobrzeg od 13.02.2015

Post autor: Chmurka07 »

adamadi masz racje, Nałęczów już znam , byłam tam w sanatorium i praktycznie to to samo co u mnie na podwórku,,,cisza , spokój sielsko i anielsko :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatorium MSW Kołobrzeg od 13.02.2015

Post autor: Chmurka07 »

Suzentez myslę, że Kołobrzeg jest lepszy ( nie byłam jeszcze ), w Nałęczowie byłam, to mała cicha miescina, na zabiegi trzeba latać.....byle jak. ;)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium MSW Kołobrzeg od 13.02.2015

Post autor: Felice »

Byłam kilka razy w tym sanatorium.Ważne jest to czy dostaniesz pokój po remoncie,bo chyba jeszcze nie skończyli całości.Pokoje przed remontem mają obskurne wykładziny i wannę w łazience.Pamiętaj,że pokoje "z widokiem na morze" są od północy i zimą będzie tam ponuro.Zresztą budynek jest trochę pod kątem w stosunku do morza.Te od podwórka są bardziej słoneczne.Wyżywienie? sprawa indywidualna,dla mnie bez znaczenia.Zabiegi na miejscu,basen solankowy fajny.Kawiarnia z tańcami w budynku.Ja zawsze byłam latem,więc zazwyczaj chodziliśmy w inne miejsca,często na powietrzu.Nie ma jakiejś szczególnej dyscypliny i kontroli,można było wracać w dowolnym czasie. Do centrum blisko,nad morze również.
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium MSW Kołobrzeg od 13.02.2015

Post autor: alka50+ »

Witaj w moim mieście. Będzie fajnie....ja mam tutaj wykupiony hi hi wieloletni pakiet na spacery nad morzem. Lubię to moje miasto i w zimie i w lecie.Nowe molo,wkrótce nowa promenada. Wiele fajnych miejsc do wieczornych tańców. Masz blisko ,,Gryf,, ,,Bałtyk,, troche dalej ,,Niwę,, ,,Verano ,, no i ,,San,, i wiele innych. Kawiarnia /warto tam być dla widoków też/ ,,Perła Baltyku,, 11 pietro i 11 pietro ,,Arka,, oj pokrecisz sie tam... Wiecej poznasz z towarzystwem którego Ci życzę. Miłego pobytu,pełnego dobrych wrażeń i żebyś chciala tu wrocić.

Odebrałabym Ciebie /z dworca/ żeby Ci było rażniej ale od 12-go jestem w Zakopanem/komercja/. Wiadome z nad morza w góry. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatorium MSW Kołobrzeg od 13.02.2015

Post autor: Chmurka07 »

Nikt nie wybiera się w tym terminie. Rozumie :) A może ktoś był i zna zasady tam obowiązujące( przy przydziale pokoi, rozpisaniu zabiegów, organizacji działania tego kurortu), czy kierują tam tylko niepiśmiennych??????( ale trafiłam : :cry: ) Odezwij się kto może!!!
forumowicz

Re: Sanatorium MSW Kołobrzeg od 13.02.2015

Post autor: forumowicz »

Wielki miloch. Za duże jak dla mnie. Wolę coś bardziej kameralnego.
ODPOWIEDZ