Solanki Medical Spa Inowrocław

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
wiozi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 129
Na forum od: 18 kwie 2012 17:21
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Solanki Medical Spa Inowrocław

Post autor: wiozi »

Bardzo proszę o informację n.t. Solanki Medical Spa w Inowrocławiu, (połączone z Kujawiakiem ) może ktoś z Państwa tam był i wie, jakie tam panują warunki, jak wygląda pokój, czy jest podstawowe wyposażenie w pokoju (tv, czajnik, lodówka). Wybieramy się tam prywatnie na początku kwietnia a na forum niewiele, prawie nic informacji. Każda informacja będzie dla mnie cenna.
Pozdrawiam.
ela-ela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 322
Na forum od: 02 mar 2011 13:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Solanki Medical Spa Inowrocław

Post autor: ela-ela »

W ubiegłym roku był mój mąż, ja byłam u męża gościnnie.Pokoje ładne. W pokoju jest czajnik,lodówka,naczynia.Jedzenie-szwedzki stół. Ogólnie był zadowolony i mnie się podobało.Będziesz zadowolona.Miłego wypoczynku Wam życzę.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Solanki Medical Spa Inowrocław

Post autor: Selene »

Witaj Wiozi :)

Solanki Medical SPA to dobry wybór. Byłam kilka razy. Pokoje są duże i przestronne. Na wyposażeniu tv, czajnik, lodówka, w łaziance suszarka do włosów.
Postaraj się o pokój od strony parku bo te pokoje mają balkony. Bardzo dobrze wyposażona baza zabiegowa z mnóstwem różnorodnych zabiegów.
W części SPA też duża gama zabiegów. Polecam kąpiel w winie :D Basen i kriosauna są w budynku Kujawiak do którego przejście jest łącznikiem.
Wyżywienie: śniadanie i kolacja bufet, obiad do stolika. Bufet jest skromny.
Na dole jest kawiarni „Dolce Vita” z muzyką na żywo.

Pozdrawiam :)
wiozi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 129
Na forum od: 18 kwie 2012 17:21
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Solanki Medical Spa Inowrocław

Post autor: wiozi »

Bardzo Wam serdecznie dziękuję za informacje. Selene - Twoje informacje są naprawdę bardzo wyczerpujące - dzięki.
Pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: Solanki Medical Spa Inowrocław

Post autor: forumowicz »

Jedzonko jest tam bardzo dobre.
Jednak sanatorium jest dość komercyjne.
sajgon46
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 16 lip 2012 18:15
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Solanki Medical Spa Inowrocław

Post autor: sajgon46 »

BYLEM TM PRYWATNIE POLECAM BARDZO
wikul
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 211
Na forum od: 08 lut 2012 17:25

Re: Solanki Medical Spa Inowrocław

Post autor: wikul »

sajgon46 pisze:BYLEM TM PRYWATNIE POLECAM BARDZO
Klawiatura się zepsuła czy Caps Look się zaciął ?
wiozi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 129
Na forum od: 18 kwie 2012 17:21
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Solanki Medical Spa Inowrocław

Post autor: wiozi »

Witam. Tak jak wcześniej pisałam, byłam w Inowrocławiu w Solanki Medical Spa
( wyjazd komercyjny). Z pobytu jestem bardzo zadowolona, wszystko na najwyższym poziomie, począwszy od zakwaterowania - pokój 3 osobowy ogromny, łoże małżeńskie plus tapczanik 1-osobowy oraz wersalka, stolik, 2 fotele, biurko do pracy, szafa, szafki nocne, mały telewizor, lodóweczka. Wszędzie czysto, pachnąco.Każda osoba otrzymała 3 ręczniki (w tym jeden duży) oraz szlafrok. Należy mieć swoje ręczniki na zabiegi, ponieważ tych z pokoju nie wolno wynosić.Stołówka - obiady do stolika, śniadania i kolacje - stół szwedzki. Jedzenia naprawdę dużo i smacznie, jest z czego wybierać. Wynosić poza stołówkę nie można (normalne). Większość zabiegów na terenie Kujawiaka, wszystko na czas, bo przecież Kujawiak to moloch na kilkaset osób. Widziałam że część osób w Medical Spa było na skierowania z NFZ. Pozdrawiam cieplutko.
forumowicz

Re: Solanki Medical Spa Inowrocław

Post autor: forumowicz »

Można tam wybrać super dietę warzywno-owocową :idea:
ODPOWIEDZ