Świnoujście- Sasanka (krus)

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
kara7-37
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 206
Na forum od: 23 wrz 2013 13:14
Staż sanatoryjny: 7

Świnoujście- Sasanka (krus)

Post autor: kara7-37 »

jadę tam po raz pierwszy więc proszę o opinie :)
Awatar użytkownika
kara7-37
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 206
Na forum od: 23 wrz 2013 13:14
Staż sanatoryjny: 7

Re: Świnoujście- Sasanka (krus)

Post autor: kara7-37 »

czyżby tak nikt i nic o sasance? :(
forumowicz

Re: Świnoujście- Sasanka (krus)

Post autor: forumowicz »

Witaj kara7-37 :kwiat: W "Sasance" byłam dwa razy /2012 i 2014/ Jest to dosyć nowy ośrodek. Wszystkie zabiegi są na miejscu, ale w dwóch budynkach połączonych ze sobą łącznikiem. Na początku jest trochę zamieszania z komunikacją wewnątrz ośrodka /błędy projektantów/ i to jest minus, ale po tygodniu już można się połapać :lol:
Baza zabiegowa nie najgorsza, ale i nie najlepsza /porównuję z Niwą i Iwoniczem bo tam byłam/ Jest basen na miejscu. Zarówno Panie fizykoterapełtki jak i pielęgniarki bardzo miłe, czego nie da się powiedzieć o wszystkich lekarzach. Przesympatyczna Pani doktor Garncarek i Pyrkosz. Polecam. Pokoje dwuosobowe, ale bardzo małe, trójki i czwórki typu studio 2+1, oraz 2+2. Nie wszystkie mają balkony. W pokoju jest telewizor /oczywiście płatny 60 zł za turnus/ lodówka. Wymiana pościeli płatna, ręczników nie. Sprzątanie w pokojach trzy razy w tygodniu. Mogło by być lepiej. Przy ośrodku jest parking ogrodzony płatny. Kawiarnia tandetna, a wieczorki do d... ;) ...grajek gra jak na pogrzebie. Najlepsza muzyka i imprezy w "Albatrosie". Nie wiem jak jest w zimowym okresie, bo ja byłam w czerwcu i imprezowaliśmy na świeżym powietrzu. Dobre zabawy są również w Energetyku, Rybniczance i Swarożycu. Więcej nie wypowiadam się, bo nie bywałam. Jeszcze na świeżym powietrzu ujdzie przy promenadzie "U rybaka". Organizowanych jest mnóstwo wycieczek krajowych, jak i zagranicznych. W Świnoujściu jest przepiękna plaża i spacerkiem można dojść do Niemiec. Ogólnie rzecz biorąc pobyty oceniam na średnio. Rekompensatą moich pobytów byli wspaniali ludzie i współlokatorki w pokoju oraz przepiękna pogoda.
Jeśli będziesz miała pytani, to proszę ...odpowiem w miarę możliwości :)
Pozdrawiam i życzę udanego pobytu :kwiat:
Awatar użytkownika
kara7-37
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 206
Na forum od: 23 wrz 2013 13:14
Staż sanatoryjny: 7

Re: Świnoujście- Sasanka (krus)

Post autor: kara7-37 »

witaj Ruda :) dzięki, Twoja odpowiedź jest na tyle wyczerpująca, że na razie nie przychodzi mi nic o co mogłabym jeszcze zapytać :? ale do wyjazdu trochę czasu (turnus od 8 marca) więc może przyjdzie mi jeszcze coś do głowy ;) pozdrawiam Cię serdecznie :D
forumowicz

Re: Świnoujście- Sasanka (krus)

Post autor: forumowicz »

Jadę na turnus 7 - 27 październik z Krakowa. (dostałam ze zwrotu ) ;)
Planuję wyjazd autobusem 6 -ego o godz 15,15 :) jedzie jeszcze ktoś tym autobusem do Sasanki ? ?
forumowicz

Re: Świnoujście- Sasanka (krus)

Post autor: forumowicz »

Wiem , że jedzie nas z krakowskiego oddziału kilkoro ... odezwijcie się :)... ustalimy wspólną podróż ...
forumowicz

Re: Świnoujście- Sasanka (krus)

Post autor: forumowicz »

Oj to się będzie działo podczas tej podróży :D :D
forumowicz

Re: Świnoujście- Sasanka (krus)

Post autor: forumowicz »

:):)
forumowicz

Re: Świnoujście- Sasanka (krus)

Post autor: forumowicz »

ilem pisze:Oj to się będzie działo podczas tej podróży :D :D
https://www.youtube.com/watch?v=Pqaxe5o2Apo

:D :D
ODPOWIEDZ