Złoty Łan -Lądek Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Złoty Łan -Lądek Zdrój

Post autor: stokrotka »

Bardzo proszę o aktualne info o obiekcie.Baza zabiegowa, wyposażenie pokoi, wyżywienie, ogólna atmosfera personelu itd. Planuję pojechać tam komercyjnie tak na 90% -na razie szukam opinii .
Dzięki :)
Awatar użytkownika
Ramona2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2008
Na forum od: 18 paź 2014 18:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Złoty Łan -Lądek Zdrój

Post autor: Ramona2 »

Stokrotko też szukałam miejsca na wyjazd komercyjny, Weszłam na stronę tego sanatorium są tam 2 tygodniowe pobyty w rozsądnej cenie ale tylko 2 zabiegi dziennie ( 20 na turnus).
Czytałam dobre opinie o Koronie w Muszynie. Cena około 2400 za 2 tygodnie pokój 1 osobowy, 4 zabiegi dziennie.
Pozdrawiam
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Złoty Łan -Lądek Zdrój

Post autor: stokrotka »

To prawda co piszesz ,tylko cena mnie powala . 2400 za 2 tygodnie ! :o Za drogo jak dla mnie.W Łanie można dokupić zabiegi -nie orientowałam się ile to wyniesie cenowo.Myślałam o drugiej połowie czerwca a wtedy tam jest jeszcze liczony inny sezon cenowy.Więc i tak by się opłacało. :kwiat:
smakija1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 200
Na forum od: 16 maja 2014 21:17
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Złoty Łan -Lądek Zdrój

Post autor: smakija1 »

Ja polecam ten Łądek ,wprawdzie byłam w innym sanatorium ,
ale byłam tam podobało mi się i ludzie chwalili sobie pobyt .
Ceny sa dobre ,a zabiegi można dokupic wszędzie nawet w innym sanatorium.
Okolica jest przepiękna ,jest gdzie się zabawic ,mnóstwo knajpek ,
ja bardzo bym tam chciała jeszcze kiedys pojechac .
Awatar użytkownika
Ramona2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2008
Na forum od: 18 paź 2014 18:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Złoty Łan -Lądek Zdrój

Post autor: Ramona2 »

Stokrotko zgadzam się z Tobą cena powalająca w Koronie.
Myślałam o Lądu ,ale w lipcu. Przeraża mnie tylko odległość. Musze jechać autobusem więc to 10 godzin jazdy.Ale ce na nawet przy dokupieniu zabiegów odpowiednia na moją kieszeń
Jutro zadzwonię i się wszystkiego dowiem.
Pozdrawiam
smakija1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 200
Na forum od: 16 maja 2014 21:17
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Złoty Łan -Lądek Zdrój

Post autor: smakija1 »

Jest jeszcze Ziemowit w Jarmontówku ,troszke drozszy ,ale jest basen w cenie ,
kiedys ktoś mi to polecał.
Nie byłam tam więc co do tej ofety podchodze ostrożnie ,ale cena tez nie jest zła .
Prosze coś ewentualnie poczytac ,okolica chyba też mniej atrakcyjna ,
Lądek to jedno z najstarszych uzdrowisk ,on ma poprostu dusze .
Ja sama wykupowałam sobie kąpiele w Wojciechu,chociaż byłam w sanatorium wojskowym
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Złoty Łan -Lądek Zdrój

Post autor: Selene »

Stokrotko :kwiat: i ja również zastanawiam się nad wyjazdem do Lądka w czerwcu :D Biorę pod uwagę właśnie ten ośrodek ale też zastanawiam się nad Sielanką.
Chyba, że ktoś z forumowiczów coś ciekawszego nam poleci :D
Awatar użytkownika
gorkaa
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3444
Na forum od: 23 lip 2010 10:57
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Złoty Łan -Lądek Zdrój

Post autor: gorkaa »

Ze Złotego Łanu będziesz miała bliżej do Biedronki ( nie mylić ze sklepem) :D tylko, że on jest pod górkę :lol:
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Złoty Łan -Lądek Zdrój

Post autor: stokrotka »

gorkaa -byłam jesienią w Złotym Łanie-przejazdem ,więc wiem że to pod górkę :lol: --za wiele się nie dowiedziałam w recepcji.Dostałam ulotkę i tyle.Owa pani recepcjonistka nie za bardzo miała czas -wtedy była jakaś kontrola czy coś podobnego--do tego pora obiadu , stała do niej kolejka -więc dała ulotkę stwierdzając że wszytko tam jest.I owszem -tylko jest sucha informacja -obecnie ceny już nieaktuane (patrz cennik na stronie Łana w necie) -więc trzeba by się więcej czegoś dowiedzieć od kogoś, kto tam był jako kuracjusz w ostatnim czasie.Budynek sprawia wrażenie schludnego, a co najważniejsze że pokoje są z balkonem.Wiadomo -suszenie choćby ręczników czy strojów kąp.musi być na bieżąco.Wiem że czajnik bezprzewodowy jest na korytarzu i net odbiera w całym budynku. Teraz dzwoniłam i chciałam zapytać o płatność za TV-ale są przyjecia nowego turnusu więc zadzwoniłam nie w porę i recepcjonistka po prostu nie miała dla mnie czasu -co jest sprawą zrozumiałą -poza tym system nie pozwalał na rezerwację pobytu bo trzeba przyjąć kuracjuszy stojących w kolejce.
Jedną nogą jestem w Lądku -chyba że ZUS w tym roku okąże się dla mnie łaskawy i zrobi mi niespodziankę w co bardzo nie wierzę.Na razie czekam na komisję-Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Złoty Łan -Lądek Zdrój

Post autor: Felice »

Stokrotko a porównywałaś ceny z FWP ? Tam mają różny standard w zależności od budynku.Zarówno o jednym jak i o drugim obiekcie mogę dowiedzieć się wszystkiego.Obydwa robią turnusy PFRON-owskie,jedzenie smaczne.
Selenko Sielanka ok,ale to trochę na uboczu jest.Tych samych właścicieli jest MAXIM,ceny porównywalne a jesteś w samym centrum.Masz 50 metrów do basenu i widok z okien na park i fontannę.
Napiszcie do mnie podając konkrety i wątpliwości,pomogę w ich rozwianiu.
ODPOWIEDZ