Perła Miedzywodzie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
kropla
Posty: 4
Na forum od: 16 mar 2015 07:47

Perła Miedzywodzie

Post autor: kropla »

Był ktoś może w Perle Międzywodzie.Coś,parę słów może można tutaj : [email].pl
forumowicz

Re: Perła Miedzywodzie

Post autor: forumowicz »

Kropla, wpisz w wyszukiwarkę z prawej strony u góry "Perła Międzywodzie " pokażą Ci się wpisy na temat tego ośrodka , reszte dopytasz :)
Witaj na forum

Basia
Awatar użytkownika
jurand40
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4517
Na forum od: 28 lut 2013 19:36
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Perła Miedzywodzie

Post autor: jurand40 »

Gratuluje kropla dobry wybór udanego pobytu :)
kropla
Posty: 4
Na forum od: 16 mar 2015 07:47

Re: Perła Miedzywodzie

Post autor: kropla »

jurand40 pisze:Gratuluje kropla dobry wybór udanego pobytu :)


:D :D :D
Byłam i przeżyłam
forumowicz

Re: Perła Miedzywodzie

Post autor: forumowicz »

Kropelko, jak byłaś , przeżyłaś to coś napisz :kwiat:
stokrotka210863
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 15 lip 2012 14:47

Re: Perła Miedzywodzie

Post autor: stokrotka210863 »

Bardzo mało jest informacji o tym ośrodku, też szukałam, ale każdy kto był nie pisze, lub pisze źle.
Jestem obecnie na turnusie, który zaczął się 3 lipca i jestem zadowolona. Zabiegi są ok, rehabilitanci mają bardzo dużo pracy, bo poza kuracjuszami z ZUS, są też z PFON, NFZ, i prywatni. Niektórzy narzekają, że muszą sobie ultradźwięki na kolano czy łokieć sami zrobić, ale jak ogarnąć 12 łóżek + 2 stanowiska do ultradźwięków i magnetroników jak jest tylko dwoje fizjoterapeutów. Szczerze im współczuję i nie chciałabym pracować w takim młynie.
Pokoje są 2 i 3 osobowe, łóżka wygodne, w każdym pokoju jest łazienka. Pokoje są sprzątane na życzenie i w naszej obecności, nikt tu nie wchodzi jak nas nie ma. Posiłki - niektórzy oczywiście narzekają, że ciągle wędlina, że mało warzyw, ale jeśli to jest mało to niech pojadą sobie do Sobieszewa. Tutaj na śniadanie lub kolację jest taka porcja jak tam była na dwa posiłki. Pieczywa i marmolady, dżemu jest bez ograniczeń, tak samo jak i zupy czy kompotu. Jeśli na śniadanie jest kawa lub kakao, a ktoś nie lubi jest też herbata z cytryną. Obiady są bardzo smaczne. Dla mnie jedzenia jest pod dostatkiem, jeszcze czasami coś oddaje współbiesiadnikom. Czas wolny można sobie zorganizować dowolnie, cisza nocna obowiązuje jak wszędzie.
Szczerze polecam, bo jak do tej pory a byłam w Sobieszewie i Kamieniu Pomorskim jest to najlepsze sanatorium. Międzywodzie jest urokliwe, morze 100 m od budynku.
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1702
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Perła Miedzywodzie

Post autor: p-siak »

Potwierdzam słowa stokrotki-nie ma co narzekać tylko chwalić z powodu bliskości morza. Cisza w wakacje w 2013 była o 23.00.
ODPOWIEDZ