Sanatorium Róża w Ustroniu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
agnes315
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 22 lip 2014 11:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Sanatorium Róża w Ustroniu

Post autor: agnes315 »

Mam pytanie o internet w tym budynku. W opiniach przeczytałam, że Wi-Fi nie dociera na wyższe piętra, a jak jest z internetem w komórkach? Czy macie jakieś wiadomości na ten temat, jak z zasięgiem?
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8578
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Róża w Ustroniu

Post autor: Lewek »

WF jest na parterze. Spokojnie można się rozsiąść w fotelu i surfować :D Foteli jest mnóstwo, wystarczy dla chętnych ;) Zresztą i tak nie ma czasu na " czatowanie " :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Maja1912
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 306
Na forum od: 28 sty 2015 11:32
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 11

Re: Sanatorium Róża w Ustroniu

Post autor: Maja1912 »

Witam z Róży. Internet jak pisała koleżanka powyżej jest na parterze obok recepcji ale także na ławeczkach .przed wejściem. Można oczywiście przez telefon jak ja teraz bo zasięg sieci w pokoju działa bez problemu, ja sobie przez niego łączę laptopa tylko czasu brak....... Pokoje super ja mam 2+1 z czego jestem w jedynce. Telewizor i czajnik jest w dwójce ja odwiedzam koleżanki ;) ;) Szafę mam dla siebie oraz szafkę, dziewczyny mają wspólną w przedpokoju a w pokoju taką mniejszą a'la komodę. Jedzenie bardzo smaczne. Zabiegi na miejscu. Jedynie kuleje organizacja rozrywki, brak kaowca więc wieczorek zapoznawczy był dopiero w sobotę po interwencji grupy.....Jak coś to proszę pytać w miarę czasu odpowiem, resztę na spokojnie w domu po powrocie opiszę :D Pozdrawiam :kwiat: :kwiat:
agnes315
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 22 lip 2014 11:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Róża w Ustroniu

Post autor: agnes315 »

Witaj Maja1912 :) A na którym pietrze mieszkasz? Mi własnie chodzi o zasięg internetu w tablecie, żebym z pokoju mogła odbierać, bez schodzenia na dół :) Czy tą jedyneczkę sobie wcześniej rezerwowałaś? A jeśli nie, to o której godzinie trzeba być, żeby taką jedynkę sobie zaklepać? Bardzo mi zalezy, bo ostatnio jak byłam trafiła mi się chrapiąca pani i nawet stopery w uszach nie pomagały, dwadzieścia parę nocy w plecy, mam bardzo lekki sen i chrapanie mnie potrafi obudzić z sąsiedniego pokoju :( Mam jeszcze takie pytanie odnośnie planu zajęć, jak to w Róży wygląda, czy codziennie jest gimnastyka grupowa i indywidualna oraz na basenie? Czy jest obowiązek chodzenia na zajęcia relaksacyjne? Czy są zabiegi w soboty? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Aga
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8578
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Róża w Ustroniu

Post autor: Lewek »

Witaj Maja 1912 :kwiat: Z tego co wiem był zasięg WF na pierwszym pietrze , ale miały je pokoje mniej więcej na środku korytarza. Gimnastyka indywidualna i grupowa jest codziennie, zabiegi w sobotę są 3 ( jeśli jedziesz z ZUS). Tak przed 11 już się kończą . Można sobie załatwić i przełożyć je na inny dzień ;) Nie ma obowiązku chodzenia na ćwiczenia relaksacyjne .
agnes315
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 22 lip 2014 11:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Róża w Ustroniu

Post autor: agnes315 »

agalew pisze:Witaj Maja 1912 :kwiat: Z tego co wiem był zasięg WF na pierwszym pietrze , ale miały je pokoje mniej więcej na środku korytarza. Gimnastyka indywidualna i grupowa jest codziennie, zabiegi w sobotę są 3 ( jeśli jedziesz z ZUS). Tak przed 11 już się kończą . Można sobie załatwić i przełożyć je na inny dzień ;) Nie ma obowiązku chodzenia na ćwiczenia relaksacyjne .
Dzięki :)
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8578
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Róża w Ustroniu

Post autor: Lewek »

Agnes 315 oczywiście ta moja odpowiedź była dla Ciebie . Przepraszam za pomyłkę nica :kwiat:
agnes315
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 22 lip 2014 11:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Róża w Ustroniu

Post autor: agnes315 »

agalew pisze:Agnes 315 oczywiście ta moja odpowiedź była dla Ciebie . Przepraszam za pomyłkę nica :kwiat:
No problem :) A basen jest w budynku? jak z ćwiczeniami na basenie? Obowiązkowe?
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8578
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Róża w Ustroniu

Post autor: Lewek »

Basen jest w budynku, taki mały do ćwiczeń. Na moim turnusie mało komu zlecali basen. Jeśli nie będziesz chciała , to po prostu powiedz, że wolisz inny zabieg.
agnes315
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 22 lip 2014 11:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Róża w Ustroniu

Post autor: agnes315 »

Dzięki agalew :kwiat: Ja nic nie mam przeciwko basenowi, jak byłam w Muszynie był obowiązkowy, ale bardzo chlorowany, można się było udusić :roll: No poza tym trzeba wiedzieć, czy brać strój i czepek, żeby potem nie kupować bez potrzeby :)
ODPOWIEDZ