wysowa zdroj glinik

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
wojtek09
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 26 gru 2014 15:59
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 0

wysowa zdroj glinik

Post autor: wojtek09 »

ogolnie srednio.Trudno powiedziec w jaki sposob sa przydzielane pokoje.Rezerwacji mialo nie byc ,okazalo sie ze rano juz tez nie bylo,pokretne tlumaczenie recepcjonistki .
sawusia49
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 27 mar 2015 12:48
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: wysowa zdroj glinik

Post autor: sawusia49 »

Jadę do Ginika od 17 czerwca.Proszę o jakieś informacje na temat tego sanatorium.Chodzi mi o pokoje szczególnie te dwuosobowe,czy jest możliwość rezerwacji takiego pokoju.Jakie są tam zabiegi.Tak naprawdę,to strasznie boję się popołudniowej nudy,a to taka maluśka miejscowość.Proszę o wszelkie informacje,za które bedę bardzo wdzięczna.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: wysowa zdroj glinik

Post autor: andrzej1955 »

Witam na Forum sawusia :) w lewym górnym rogu działu Oceń sanatorium jest rameczka ..Przeszukaj ten dział,w którą wklep Glinik Wysowa i szukaj,jest na temat samej Wysowej dość sporo informacji :!: sama miejscowość to mała senna osada z trzema sanatoriami-Inst,Zdrowia Człowieka,Biawenna,Glinik i szpital uzdr.Beskid,jeżeli chodzi o Glinik to szkoda że poprzednik dość ogólnikowo go opisał,zabiegi wszystkie na miejscu,ładny basenik rehabilitacyjny,możesz jedynie w przypadku zlecenia na kurację pitną chodzić do Pijalni-bardzo Ładna niedawno wybudowana w parku razem z kompleksem basenowym-malutki 5-minutowy spacer z Glinika,martwisz się co będziesz robić po południu-oferta turystyczna firmy Wiktor jest bardzo bogata-wycieczki po Ziemi Sądeckiej,do Bardejowa na Słowacji,do Pragi a nawet do Wiednia,z rozrywek na miejscu to prawie codziennie tańce w rożnych sanatoriach,zorganizowane ogniska i wycieczki piesze-a jest gdzie spacerować i powietrze super czyste a wody mineralne-moim zdaniem lepsze niż Krynickie,w miejscowości ,poczta trzy sklepy spożywcze,dwie karczmy-jedna z typowym żarełkiem Łemkowskim-radzę spróbować bo jest pyszne ,wspomniałem już o kameralnej pijalni w ładnym parku w którym jest też amfiteatr letni z różnymi imprezami,mam nadzieję że nie będziesz się nudzić popołudniami bo nie będziesz miała czasu-warunek to dobre towarzystwo :!: bywałem w Wysowej parę razy w roku i nazywam ją...moja kochana dziura Uzdrowiskowa :) jeżeli lubisz kręgle lub bilard to w Inst Zd.Czł. jedno i drugie znajduje się na poziomie -1,Pozdrawiam,Miłego Pobytu i tym uroczym zakątku Łemkowszczyzny Życzę i czekamy na relację po powrocie :)
wojtek09
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 26 gru 2014 15:59
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: wysowa zdroj glinik

Post autor: wojtek09 »

Andrzej dobrze to opisal.Pokoje sa rozne po remoncie i pamietajace ere gierka a co do rezerwacji to tak jak wczesniej pisalem.
Tekla
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 08 maja 2011 19:07

Re: wysowa zdroj glinik

Post autor: Tekla »

Witaj wojtek09 :) napisałeś o rezerwacji pokoi w Gliniku ale jakoś tak na "skróty", ponieważ bardzo interesuje mnie ten temat czy możesz to rozwinąć? Ponad to czy wiesz o autobusach bezpośrednich np. z Warszawy? I oczywiście wszystko inne również mnie interesuje tzn.: czy picie wody jest jednym z zabiegów?, czy są jakieś diety - wątrobowa itp. Pozdrawiam Tekla :)
ODPOWIEDZ