sanatorium Mielec

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

sanatorium Mielec

Post autor: malgonia »

czy ktos był w sanatorium Mielec w Krynicy?
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: sanatorium Mielec

Post autor: andrzej1955 »

Witam Małgosiu :) zapewne wiesz że możesz wyszukać wszystkie tu istniejące o Mielcu wklepując w okienko w lewym górnym rogu Przeszukaj ten dział..moja opinia też tam powinna być choć minęło wiele lat i opinia o Mielcu była nieciekawa,Sanatorium położone na obrzeżu Krynicy trasa wylotowa na Tylicz,budynek z dwoma windami,,kawiarnią i bazą zabiegową na miejscu,borowina tradycyjna z autentycznym błotkiem,obsługa bardzo sympatyczna i kompetentna-wszystko to jest moje odczucie z przed paru lat,pokoje najprzyjemniejsze od strony ulicy,parking na miejscu-płatny,sklepik spożywczy przy ulicy obok przystanku autobusowego,w pobliżu kawiarnia Zacisze z codziennymi tańcami,w pobliżu ścieżka spacerowa prowadząca na Górę Parkową i w stronę Pijalni,w sąsiednim Damisie kryty basen,czas przejścia na deptak do Pijalni to ok 20 min,nieco niżej w stronę Centrum Willa Kiepury z kultowym-kiedyś-lokalem bodajże Adria,jeszcze niżej chyba najsympatyczniejszy lokal Krynicy Artystyczna u Łysego,uroków Krynicy o każdej porze roku nie będę Ci opisywał bo nazywana jest Perłą Południa i może zauroczyć każdego,myślę że pobyt będzie przebiegał Ci bardzo sympatycznie tak na zabiegach,w pijalni jak i czasie wolnym bo można go spędzić bardzo sympatycznie,kiedyś w Małopolance grał bardzo dobry zespół z Ukrainy-proponuję się skusić i posłuchać,Życzę miłego pobytu i podziel się z Nami świeżymi wrażeniami z pobytu,Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: sanatorium Mielec

Post autor: andrzej1955 »

Zapomniałem napisać że mimo złych opinii-ja pobyt w Mielcu bardzo mile wspominam i nie mam żadnych zastrzeżeń :D
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: sanatorium Mielec

Post autor: malgonia »

Dziękuje Andrzeju,to niestety nie ja wyjeżadzam do Mielca tylko mój mąż.Ja zawsze gościnnie wpadam na tydzień.Pytałam bo zastanawialiśmy się czy nie zrezygnowac bo było duzo niepochlebnych opini o tym sanatorium.Natomiast mój mąż był już 3 razy w Krynicy, w Patrii,Wojskowym i Continentalu i lubi Krynice i jest zadowolony zawsze z zabiegów.Okłady borowinowe sa bardzo dobre właśnie w Krynicy, a podobno ten zabieg jest rewelacyjny..
Awatar użytkownika
zuzazg
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 203
Na forum od: 08 lip 2011 19:32
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: sanatorium Mielec

Post autor: zuzazg »

Trochę pod górkę , ale całkiem fajne sanatorium. :kwiat:
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: sanatorium Mielec

Post autor: malgonia »

To chyba jest relikt PRL-u :lol: :lol: Pojechaliśmy zobaczyć jak wyglada obiekt i zapytac o pokoje,Pani recepcjonistka z za grubych okularów ,powiedziała nie ma jedynek,nie ma mozliwości rezerwacji pokoji bo dwójki tylko dla małżenstw,same trójki i czwórki, a wogóle to sie powinno zlikwidować sanatoria bo to relikt komunistyczny.I co pomysleć o takiej pani,pzreciez gdyby nie kuracjusze to ta PANI BY NIE MIAŁA PRACY,a kurorty by padły z głodu :D :D :D
Awatar użytkownika
buniek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 226
Na forum od: 28 gru 2014 19:39
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: sanatorium Mielec

Post autor: buniek »

Właśnie wróciłem z pobytu w Mielcu i jestem zadowolony :) . Wiem na jaką Panią w recepcji trafiliście i powiem że mieliście pecha bo juz gorzej niemogliście trafić, pozostałe Panie są miłe i jest możliwość rezerwacji tylko trzeba trafić na odpowiednią osobę w recepcji :lol: a jedynka faktycznie jest tylko jedna, 2- 37 i 3- 25 są też pokoje typu studio czyli dwie dwójki ze wspólną łazienką.
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: sanatorium Mielec

Post autor: malgonia »

No właśnie a Pani powiedziała że nie ma żadnych pokoji typu studio
Awatar użytkownika
buniek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 226
Na forum od: 28 gru 2014 19:39
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: sanatorium Mielec

Post autor: buniek »

malgonia pisze:No właśnie a Pani powiedziała że nie ma żadnych pokoji typu studio
Nie ma ich dużo ale są studia 2+1 i 2+2 ja mieszkałem w 3-osobowym pokoju ale osobiście byłem w takich pokojach, więc są napewno.
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: sanatorium Mielec

Post autor: Adela »

Ta recepcjonistka to po prostu wzór profesjonalizmu. :lol:
ODPOWIEDZ