Złocień Ustroń

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
tofiko2
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 21 mar 2012 10:48

Złocień Ustroń

Post autor: tofiko2 »

Czy wrócił ktoś ze Złocienia i może podzielić się najnowszymi informacjami? Czy parking jest na miejscu,czy są okłady borowinowe,które pokoje są godne polecenia?
Awatar użytkownika
Maja1912
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 306
Na forum od: 28 sty 2015 11:32
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 11

Re: Złocień Ustroń

Post autor: Maja1912 »

Hej byłam obok w Róży, wróciłam w piątek. Co do Złocienia - parking jest, ale chyba płatny, bo jest szlaban. Pokoje cały dzień słoneczne na stronę wejścia. W ośrodku basen solankowy rehabilitacyjny z biczami po godzinie 15 do dyspozycji gości i można rezerwować dla max 5 osób i z karnetem godzina 10 zł. Fajna z klimatem kawiarenka i DJ wieczorową porą ;).
tofiko2
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 21 mar 2012 10:48

Re: Złocień Ustroń

Post autor: tofiko2 »

Dzięki Maju za informacje i gdyby Ci się jaszcze coś przypomniało to napisz proszę.A może wiesz coś na temat sanatorium Malwa bo tam jedzie moja znajoma ?
Awatar użytkownika
Maja1912
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 306
Na forum od: 28 sty 2015 11:32
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 11

Re: Złocień Ustroń

Post autor: Maja1912 »

Proszę bardzo. Niestety o Malwie nie wiem nic poszukaj na forum gdzieś się przewijała. Jest zaraz koło Złocienia więc na odwiedziny bliziutko;). Wiesz co pomyliłam trochę Malwę ze Złocieniem to w Malwie jest parking ze szlabanem a w Złocieniu auta stały na dojeździe. Ale był dosyć mały. Chyba, że w głębi było coś więcej. Niemniej tam nie doszliśmy chodząc na basen.
tofiko2
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 21 mar 2012 10:48

Re: Złocień Ustroń

Post autor: tofiko2 »

Czy wrócił ktoś lub przebywa w Złocieniu w Ustroniu?Jadę w maju i wszystkie informacje dotyczące tego sanatorium są dla mnie bardzo ważne.
Magdalena62
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 03 mar 2015 19:12
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Złocień Ustroń

Post autor: Magdalena62 »

Byłam w złocieniu kilka lat temu .Polecam -za całokształt.Jedno co bardzo dobrze pamiętam to:, pokoje były połączone balkonami.W związku z tym łatwe były kontakty towarzyskie.
Magdalena62
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 03 mar 2015 19:12
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Złocień Ustroń

Post autor: Magdalena62 »

W złocieniu jest parking(płatny ) .zabiegi :część na miejscu,a część w Równicy np .basen(ok 300m).Ustroń polecam .
Magdalena62
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 03 mar 2015 19:12
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Złocień Ustroń

Post autor: Magdalena62 »

Przypomniało mi sie jeszcze ,że na parterze jest fajna kawiarenka ,gdzie dobrze grają.DJ super.Pozdrawiam i życze miłego pobytu ,bo jestem przekonana że taki będzie.
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 594
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: Złocień Ustroń

Post autor: Gaba »

Basen jest już na miejscu:)
Awatar użytkownika
Maja1912
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 306
Na forum od: 28 sty 2015 11:32
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 11

Re: Złocień Ustroń

Post autor: Maja1912 »

A kawiarenka w piwnicy na poziomie basenu, ale fajna z klimatem i DJ i można rezerwację stolika sobie zrobić, muzyka super pod klienta w zależności od potrzeb i przedziału wiekowego. Wstęp darmowy jedynie w sobotę 5 zł. :D
ODPOWIEDZ