Ciechocinek SANVIT

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
bogusia28
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 02 cze 2014 17:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Ciechocinek SANVIT

Post autor: bogusia28 »

Witam.Bardzo proszę o nowsze opinie o sanatorium SANVIT w ciechocinku
forumowicz

Re: Ciechocinek SANVIT

Post autor: forumowicz »

Niedawno zastanawiali się nad przemianowaniem tego sanatorium na placówkę dla dzieci i młodzieży, jednak się rozmyślili. Zgadnij dlaczego? Sanvit to solidna firma ze średniej półki, ale nadal wymaga podreperowania.
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27705
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Ciechocinek SANVIT

Post autor: Princi »

Bogusia :kwiat: byłam w Sanvicie jakieś 13 lat temu :roll: to było moje pierwsze sanatorium i wspominam je z sentymentem :kwiat: wtedy nie było jeszcze basenu ale wszystkie zabiegi były na miejscu :kwiat:
niestety więcej nie pomogę bo od tamtego czasu na pewno coś się zmieniło :) życzę Tobie wspaniałego pobytu,udanych zabiegów tych refundowanych i tych nie ;)
pozdrawiam :kwiat:
zbl63
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 131
Na forum od: 30 sty 2013 18:38
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Ciechocinek SANVIT

Post autor: zbl63 »

Sanatorium Sanvit byłam w listopadzie 2014 Pokoje 1-2-3-4-osobowe Zabiegi łącznie z basenem wszystkie na miejscu Posiłki smaczne Personel ok można wracać po 22 jeżeli wychodząc zgłosisz na recepcji Położenie ośrodka dobre wszędzie blisko Tęznie widoczne z balkonu.Jedno z lepszych w Ciechocinku Zyczę dobrego towarzystwa i miłego wypoczynku
forumowicz

Re: Ciechocinek SANVIT

Post autor: forumowicz »

Też byłam i polecam miejsce doskonałe i wszystko jest ok :)
Awatar użytkownika
bogusia28
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 02 cze 2014 17:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ciechocinek SANVIT

Post autor: bogusia28 »

Dziękuję za inf. teraz to już cieszę się że trafię do dobrego ośrodka :D
Awatar użytkownika
bogusia28
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 02 cze 2014 17:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ciechocinek SANVIT

Post autor: bogusia28 »

Tak jak pisałam dziękuję za inf. tylko że trafiłam do WILLA "QVO VADIS" i warunki "100 lat za murzynami',zimno, szaro i ponuro,ogólnie nieprzyjemnie. Nawet brak jakichkolwiek możliwości na wynegocjowanie na coś lepszego :evil:
ODPOWIEDZ