Świeradów zdrój czy Wysowa?

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Magdalena62
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 03 mar 2015 19:12
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Świeradów zdrój czy Wysowa?

Post autor: Magdalena62 »

Mam możliwość wyboru :Świeradów Zdrój lub Wysowa.Może ktoś pomoże mi wybrac?
Awatar użytkownika
Jasmina55
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 747
Na forum od: 28 cze 2014 16:26
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Świeradów zdrój czy Wysowa?

Post autor: Jasmina55 »

Magdalena62[/b Wysowa czy Świeradów? to zależy czego oczekujesz? dobrych zabiegów?,rozrywki, Wysowa leży na"końcu świata".Mała spokojna miejscowość 4 sanatoria, ale mi bardzo przypadła do serca.Dojazd ze Śląska z Krakowa jest autobus. W dziale opis sanatorium bardzo ładnie Andrzej1955 opisał Wysową więc poszukaj.Świeradowa nie znam więc się nie wypowiadam.
forumowicz

Re: Świeradów zdrój czy Wysowa?

Post autor: forumowicz »

Witaj Magdaleno :D Jak bym miała wybierać między tymi dwiema miejscowościami , miała bym duży problem .Byłam w każdej i wspominam je bardzo dobrze .Lubię takie górskie miejscowości , Świeradów jest większy i taki bardziej miejski ;) , no i może bardziej rozrywkowy ;) są miejsca z "tańcami" jak ktoś lubi :) Wysowa to tak jak pisze Jaśmina "na końcu świata".....ale przeurocza mająca wszystkie walory dobrego uzdrowiska .Piękny park z ujęciami wód , pijalnie , muszlę koncertową , bardzo ładny Aqua Park ogólnodostępny .Jeśli jesteś zmotoryzowana ( lub towarzystwo się zbierze z samochodem ) to w jednej i drugiej miejscowości jest co zwiedzać .Świeradów bliziutko granica z Czechami i przecudne Izery .Wysowa blisko zalew Klimkówka i Słowacja z przeuroczym uzdrowiskiem Bardejów . Skopiuj sobie te linki i pooglądaj są tu duże ilości zdjęć i opisy http://forum.nasze-sanatorium.pl/viewto ... =21&t=9200 :kwiat: http://forum.nasze-sanatorium.pl/viewforum.php?f=28 .....i wybierz 8-) Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Świeradów zdrój czy Wysowa?

Post autor: malgonia »

Ja nie znam Swieradowa, natomiast byłam w sierpniu w WysoweJ.Spokój, cisza, malo ludzi,ciekawy basen,troche miejsc do chodzenia i mnóstwo grzybów.Ja się nie nudziłam bo duzo chodziłam w góry, na grzyby,wieczorami na basen albo na tańce.Mnie te klimaty odpowiadały bo mieszkam w duuużym mieście,natomiast kobiety które nie lubia lu nie moga chodzi po górach to narzekały ze nuda.
Magdalena62
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 03 mar 2015 19:12
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Świeradów zdrój czy Wysowa?

Post autor: Magdalena62 »

Dziękuję wszystkim za ogólny obraz tych miejscowości.Jeszcze się zastanawiam,ale już wiem czego moge oczekiwać ....Pozdrawiam.
forumowicz

Re: Świeradów zdrój czy Wysowa?

Post autor: forumowicz »

zdecydowanie Świeradów Zdrój!
forumowicz

Re: Świeradów zdrój czy Wysowa?

Post autor: forumowicz »

Świeradów Zdrój.
ODPOWIEDZ