Gwarek Goczałkowice zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
ena1969
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 04 kwie 2013 13:00
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Gwarek Goczałkowice zdrój

Post autor: ena1969 »

Przestrzegam kuracjuszy przed udaniem się do Gwarka w Goczałkowicach Zdroju. Bądżcie przygotowani na to, że zaraz po zameldowaniu i opłaceniu pobytu i opłaty klimatycznej was WYRZUCĄ, nie bacząc z jak daleka przyjechaliście i jak wrócicie do domu,pomimo ważnego skierowania z NFZ poniżeni przez personel do domu!!! To spotkało bardzo szacowne starsze małżeństwo i byłam tego świadkiem ;-( Na dodatek nie zwrócono uiszczonej opłaty klimatycznej !
forumowicz

Re: Gwarek Goczałkowice zdrój

Post autor: forumowicz »

W czym podpadli?
forumowicz

Re: Gwarek Goczałkowice zdrój

Post autor: forumowicz »

ena1969 znam ten szpital i bardzo mnie zaintrygowałaś tym wpisem , nie chce mi się wierzyć by tak po prostu gdziekolwiek usuwano kuracjusza z placówki .To jeden z lepszych ośrodków rehabilitacyjnych , wiec taki wpis bez konkretów uważam za nie na miejscu :!:
ena1969
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 04 kwie 2013 13:00
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Gwarek Goczałkowice zdrój

Post autor: ena1969 »

To okrutne zdarzenie miało miejsce wczoraj i dotyczyło moich najbliższych w życiu osób. Do teraz nie mogą dojść do siebie po tym jak zostali potraktowani. Nie wspomnę, że musiałam kolejny raz w tym samym dniu pojechać przemierzając kolejne 100 km. Dodam, że są to osoby korzystające rok rocznie z wszelkich form rehabilitacji w tym wyjazdów do sanatorium. Czym zawinili... może tym, że jedno z małżonków chodzi korzystając z kuli ?
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Gwarek Goczałkowice zdrój

Post autor: basiat »

Ena, ale ciągle nie piszesz , jaki był powód tego niezrozumiałego czynu??????
Zachodzimy w głowę, bo nie jest to normalne.
Piszesz "może". To znaczy , że nie wyjaśniono powodow? Przecież to nie jest możliwe
ena1969
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 04 kwie 2013 13:00
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Gwarek Goczałkowice zdrój

Post autor: ena1969 »

Dotychczas uważałabym, że to jest niemożliwe... a jednak?! Bardzo jest mi żal ...po prostu wstyd, że osoby starsze zostały potraktowane w tak okrutny sposób.Dodam, że na pytanie o wypis odpowiedziano mi, że wyślą pocztą. Do tego dochodzi odmowa zwrotu opłaty klimatycznej...żenująca sytuacja.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Gwarek Goczałkowice zdrój

Post autor: Selene »

ena1969, piszesz bardzo enigmatycznie i w dalszym ciągu nie podałaś powodu dlaczego tak się stało. Napisz proszę konkretnie o co właściwe poszło :?:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7119
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Gwarek Goczałkowice zdrój

Post autor: jacky6 »

ena1969 pisze:To okrutne zdarzenie miało miejsce wczoraj i dotyczyło moich najbliższych w życiu osób.
Dodam, że są to osoby korzystające rok rocznie z wszelkich form rehabilitacji w tym wyjazdów do sanatorium.
Czym zawinili... może tym, że jedno z małżonków chodzi korzystając z kuli ?
...
i tutaj mamy całe wytłumaczenie ...
trzeba umieć czytać między wierszami ...
i to jest cały mój komentarz...

:mrgreen: :ugeek:
ena1969
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 04 kwie 2013 13:00
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Gwarek Goczałkowice zdrój

Post autor: ena1969 »

Napisałam przecież, że na pytanie o wypis padła lakoniczna odpowiedz " wyślą pocztą" Jestem ciekawa jaki powód wpiszą do wypisów .
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Gwarek Goczałkowice zdrój

Post autor: basiat »

Ena, nie chodzi o wypis, chodzi o powód, jaki podano w rozmowie, przed odesłaniem tych ludzi do domu. Przecież nie mogło się to odbyć bez słów.
ODPOWIEDZ