Sarbinowo

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Sarbinowo

Post autor: forumowicz »

Możecie polecić dobry, kameralny ośrodek w Sarbinowie koło Koszalina?
Kryteria:
- mała ilość gości
- brak barier architektonicznych
- dobry sprzęt rehabilitacyjny
Dziękuję za opisy sprawdzonych ośrodków.
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Sarbinowo

Post autor: stokrotka »

Wpisz w wyszukiwarkę nazwę miejscowości i wszystkiego się dowiesz.Masz w tym wprawę -potem tylko sprawdzaj miejsca i trafisz na to co Cię interesuje.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Sarbinowo

Post autor: Selene »

OW Jawor lub Sophia Bryza.
forumowicz

Re: Sarbinowo

Post autor: forumowicz »

Nie chodzi mi o info z wyszukiwarki. Liczę na wasze osobiste opinie, na opinie osób, które były w danym ośrodku. Chodzi mi o kameralny ośrodek. Czym mniejszy, to znaczy z mniejszą ilością łóżek, tym lepiej ;)
Większość ośrodków tak się poleca: Ciche miejsce, oaz ciszy i spokoju - a tam 350-400 gości na raz. To nie to.
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Sarbinowo

Post autor: stokrotka »

Ave ! szukasz kwatery prywatnej z kilkoma osobami zakwaterowanymi, czy ośrodka rehabilitacyjnego.
Bo to różnica.Jak ma być rehablitacja to muszą być pomieszczenia zabiegowe ze "sprzętem" a to kosztuje.Więc kameralny ośrodek z bazą zabiegową na dobrym poziomie, nie kalkuluje się właścicielowi.Sprzęt musi na siebie zarobić, przyjmując nie tylko kuracjuszy komeryjnych.
Natomiast, to co piszesz że na 350-400 miejsc to santaorium i to nie małe.Nie wierzę żeby sanatoria reklamowały się opisem że są kameralne a przyjmują 400osób :lol:
Coś tu nie gra z Twoim opisem i wymaganiami :roll: :roll:
forumowicz

Re: Sarbinowo

Post autor: forumowicz »

Oczekuję ośrodka z ilością łóżek poniżej 100. Czym mniej, tym lepiej :o
Jeśli nie znacie takiego, to trudno, rozumiem.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

dlaczego właśnie Sarbinowo ?

Post autor: jacky6 »

Ave pisze:Oczekuję ośrodka z ilością łóżek poniżej 100. Czym mniej, tym lepiej :o
Jeśli nie znacie takiego, to trudno, rozumiem.
tytuł wiadomości zastąpiłem pytaniem...
nie byłem tamże ale dostrzegłem ścisłe nastawienie na tą miejscowość, ktora kurortem nie jest ( chyba, że się mylę - wtedy proszę o poprawkę )...
czyżby chodziło o koszty dojazdu ( minimalizacja ) albo sam czas przemieszczania się uważany jako męczący ?
co jest tak ważnego w tej lokalizacji ?

:mrgreen: 8MDE :ugeek:
forumowicz

Re: Sarbinowo

Post autor: forumowicz »

jacky6, Miejscowość nie jest kurortem - to dla mnie wielki plus. Osobiście lubię takie, zwłaszcza poza sezonem. Poza tym o wyborze zadecydowały sprawy rodzinne. Wybacz, nie napiszę tu szczegółów, są za bardzo osobiste.
irenae
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 189
Na forum od: 16 lut 2012 22:01

Re: Sarbinowo

Post autor: irenae »

Witam

Pozwolę sobie na dołączenie do waszej dyskusji. Małym ośrodkiem rehabilitacyjnym jest Słoneczny Brzeg (47 osób).
ul. Nadmorska 73, 80m od morza Mój mąż ma rezerwacje na okres od 14.09 - 27.09. Dużego wyboru zabiegów niema ale jemu
zależy na bliskości morza bo w sierpniu jedzie do Stegny i tam jest (z tego co czytam duży wybór zabiegów). Po jego powrocie z Stegny i Sarbinowa opisze jego wrażenia. Życzę udanego wypoczynku, pogody i dobrego towarzystwa.

pozdrawiam IE.
forumowicz

Re: Sarbinowo

Post autor: forumowicz »

irenae, dzięki :)
Tylko jeszcze się upewnię. Nie ma tam barier architektonicznych?
ODPOWIEDZ