Verano w Kołobrzegu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Mirabella
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 455
Na forum od: 25 lut 2012 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Verano w Kołobrzegu

Post autor: Mirabella »

Moja koleżanka dostała to sanatorium z bardzo dużym wyprzedzeniem ..........od 13.09
Może ktoś tam był i podzieli się wrażeniami.
forumowicz

Re: Verano w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Bardzo dobre sanatorium. Można sobie uzgodnić dietę. Sprzęt rehabilitacyjny niezbyt wyszukany, ale solidny. Obsługa, z małymi wyjątkami, stara się dogodzić gościom. Jeżeli ta osoba jedzie z NFZ, to będzie zadowolona.
8-)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Verano w Kołobrzegu

Post autor: malgorzatas »

Witaj Mirabello :kwiat:
tak sie składa że byłam w ty sanatorium...byłam tez komercyjnie na wakacjach :)
Można przyjechać dzień wcześniej...ale za dobę trzeba zapłacić...ja jak byłam płaciłam 40 zl..ale zostałam już w tym pokoju do końca.
są pokoje 2 ,3 osobowe...jak ja byłam to o jedynkę można się było starać za specjalnym zaświadczeniem lekarskim..ale polecam dwójeczki sa sympatyczne.wszystko na wyposażeniu w pokoju...łącznie z lodówkę..czajnikiem,sztućcami ..
Zabiegi na miejscu...basen...ćwiczenia w basenie...pod okiem wykwalifikowanych fizykoterapeutów
Jedzenie bardzo smaczne podawane do stolika...kawiarnia na miejscu...Płatność karta lub gotówką w recepcji
Wycieczko organizowane..w terenie...zwiedzanie Kolobrzegu...rejs statkiem w morze...na zachód slońca...
Możesz sobie wysłać bagaż pocztą...jest specjalne pomieszczenie do bagaży..do centrum jest kawałek...ale morzem idzie sie sympatycznie...obok..jest San..i Perła Bałtyku...jeśli są pytania to chętnie odpowiem...pozdrawiam i życzę koleżance wszystkiego dobrego...Gosia
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Verano w Kołobrzegu

Post autor: Zosia »

Potwierdzam. Ja też z pobytu w Verano byłam zadowolona. Kontroli,obchodów żadnych raczej hotelowo. Kawiarnia z tańcami przyjemna :)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Verano w Kołobrzegu

Post autor: malgorzatas »

Zosiu :kwiat: podczas mojego pobytu...raz w tygodniu po 22h pielęgniarka sprawdzała obecność w pokojach..ale to tak na marginesie :D
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Verano w Kołobrzegu

Post autor: Zosia »

U nas raz w którymś pokoju na piętrze (ja byłam bud. B I p ) pielęgniarka wezwała ochronę do uciszenia bo skarżyli się sąsiedzi ale sama nie przyszła :lol: :kwiat:
forumowicz

Re: Verano w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Zosia pisze:Kontroli,obchodów żadnych raczej hotelowo.
Troczę szkoda, bo to jest wliczone w cenę pobytu (obchody) ;)
forumowicz

Re: Verano w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Witaj.Byłem w styczniu w Verano z NFZ wszystko było ok.miałem jedynkę oczywiście trzeba dopłacić,pielęgniarki nic nie sprawdzały po 22,wracać można po 22 , baza zabiegowa super wszystko na miejscu, jedzonko tak sobie ale można wytrzymać,tańce na miejscu- polecam też dancingi w Ikarze,Sanie iBałtyku
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Verano w Kołobrzegu

Post autor: malgorzatas »

Bardzo dobre sanatorium na miejscu baza zabiegowa...w pokojach całe wyposażenie..kawiarnia na miejscu...w okresie letnim organizowane wieczorki taneczne na świeżym powietrzu...pieczenie kiełbasek z muzyką na żywo...basen na miejscu...wewnątrz jak i zewnątrz ..pozdrawiam
forumowicz

Re: Verano w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

cześć Ilem,co u Ciebie? wybierasz się w tym roku gdzieś do sanatorium?Verano faktycznie dobry obiekt,gdzie wolności dużo,pozdrawiam!
ODPOWIEDZ