Duszniki Zdrój- Jan Kazimierz paw. A

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
JaGaWa
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 30 cze 2015 10:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Duszniki Zdrój- Jan Kazimierz paw. A

Post autor: JaGaWa »

Witam wszystkich!
Dostałam skierowanie do Jana Kazimierza paw. A.
Czy jest ktoś kto był tam ostatnio i mógłby coś powiedzieć na temat tego sanatorium?
Pozdrawiam :)
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 508
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Staż sanatoryjny: 0

Re: Duszniki Zdrój- Jan Kazimierz paw. A

Post autor: MaryKate »

sanatorium obok parku zdrojowego , pokoje 1,2,3,4 osobowe , zabiegi na miejscu , zależy jaki sie ma rodzaj skierowania na poszpitalne i sanatorium z nfz jedynek nie ma
JaGaWa
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 30 cze 2015 10:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Duszniki Zdrój- Jan Kazimierz paw. A

Post autor: JaGaWa »

Dzięki za odzew! :kwiat:
A możesz powiedzieć coś więcej?
Czy jest możliwość wyboru diety? Czy basen jest dostępny po zabiegach? Czy mają kijki do nordic walking czy lepiej wziąć swoje, bo chodzić to chyba jest gdzie?
Pozdrawiam :kwiat:
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 508
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Staż sanatoryjny: 0

Re: Duszniki Zdrój- Jan Kazimierz paw. A

Post autor: MaryKate »

Są diety diety do wyboru chyba 3 rodzaje podstawowa , cukrzycowa , lekkostrawna nawet fajna bo dużo warzyw , jak bedziesz miala gimnastyke w basenie to można po jeszcze przez 15 minut być w nim , można wykupić dodatkowo na godziny , jak zbierze się grupa chętna to nawet zumba w wodzie może być , kijki nie wiem czy można pożyczyć ja miałam swoje , można iść do panderozy na jamrozową polane , do muflona
Awatar użytkownika
Hana51
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 469
Na forum od: 09 sty 2015 22:17
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Duszniki Zdrój- Jan Kazimierz paw. A

Post autor: Hana51 »

JaGaWa bardzo dobrze trafiłaś!
Super sanatorium, jedzonko pyszne i dużo, zabiegi mają na wysokim poziomie. Basen super,wieczorem podświetlany. Fajne są wieczorami pokazy kolorowych fontan połączone z muzyką. Dobrze trafiłaś będziesz bardzo zadowolona. Byłam w zeszłym roku. pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Duszniki Zdrój- Jan Kazimierz paw. A

Post autor: Selene »

JaGaWa :kwiat: witamy Ciebie serdecznie na forum :)

Pozwolę sobie uzupełnić wpis Gumisi :kwiat:. Kijków w ośrodku na pewno nie ma. Można wypożyczyć w jednym z sąsiednich ośrodków ale koszt jest dość wysoki 15 PLN za dobę. Z basenu można korzystać dodatkowo w godzinach ogólnodostępnych. Opłata 12 PLN i 14 PLN w weekendy za pełną godzinę zegarową.
Koniecznie zabierz ręczniki, ponieważ na wyposażeniu ich nie ma. Można wypożyczyć ale za dodatkową opłatą: duży 6 PLN i mały 3 PLN. Opłata za telewizor 80 PLN za pokój. Jeżeli chodzi o wyżywienie to porcje są bardzo... skromne ale dopłacając 8,70 PLN/dzień możesz skorzystać z posiłków komercyjnych.
W dalszym ciągu nie ma w pokojach wi-fi. Jedyny taki dostęp znajduje się na 2 piętrze obok świetlicy.
Te informacje uzyskałam w dniu dzisiejszym ponieważ w chwili obecnej jest tam moja koleżanka zatem jeżeli będziesz mieć pytania to zapraszam.

Serdeczności :)
Awatar użytkownika
Hana51
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 469
Na forum od: 09 sty 2015 22:17
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Duszniki Zdrój- Jan Kazimierz paw. A

Post autor: Hana51 »

Oj Selene tak się zmieniło od zeszłego roku? :o Mam na myśli wyżywienie. Byłam bardzo zadowolona z jedzenia. Naprawdę było tego dużo i smacznie. Może zmienili kucharza kto wie! :o
JaGaWa
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 30 cze 2015 10:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Duszniki Zdrój- Jan Kazimierz paw. A

Post autor: JaGaWa »

Gumisiu, Hana, Selene bardzo Wam dziękuję za za tak obszerny opis. :serce: :kwiat:
Wiem już czego się spodziewać na miejscu, jedynie przeraża mnie perspektywa czteroosobowego pokoju :shock:
Zdziwiła mnie też wysoka opłata za korzystanie z basenu, miałam w planie codzienne, nieograniczone pływanie :lol:
Cóż począć? Zredukuję pławienie się i połazikuję więcej z kijkami. Domyślam się, że siłownia i "słoneczna plaża" dla kuracjusza z NFZ-u też jest dodatkowo płatna?
Dziękuję raz jeszcze za Wasze wypowiedzi i pozdrawiam cieplutko :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Duszniki Zdrój- Jan Kazimierz paw. A

Post autor: Selene »

JaGaWa :kwiat: w poprzednim poście podałam ceny za jednorazowe wejście na basen. Ale można wykupić karnet: za 10 godz. 95 PLN, karnet Fit Centrum za 95 PLN to nieograniczone czasowo 10 wejść do Fit centru lub karnet Full Open za 190 PLN to nieograniczone czasowo 10 wejść na basen, saunę i Fit Centrum.

:D :kwiat:
JaGaWa
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 30 cze 2015 10:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Duszniki Zdrój- Jan Kazimierz paw. A

Post autor: JaGaWa »

Wielkie dzięki Selene! :kwiat:
Jesteś prawdziwym bankiem informacji. Opcja karnetowa bardziej mi się podoba :D Sauna nie dla mnie, siłownia umiarkowanie, ale basen to jest
to co mój organizm znosi najlepiej :D
Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ