Busko Zdrój Krystyna

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
jozek55
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 26 mar 2015 19:57
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Busko Zdrój Krystyna

Post autor: jozek55 »

witam Mam pytanie co do pobytu w szpitalu sanatoryjnym Krystyna co tam się zmieniło na oddziale reumatologicznym.Byłem w zeszłym roku w marcu i jak zastane takie warunki jak ostatnio to zrezygnuję ,Pokój bez łazienki 3 .To jeszcze nie takie straszne tylko miałem dwóch dziadków 86,78 lat a ja 54.Tragedia ale rehabilitacji nie powiem nic złego zdania jest super .Wiem ze były oddane nowe skrzydło i remont pozostałych .Czy ktoś obecnie był ? pozdrawiam
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1395
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Busko Zdrój Krystyna

Post autor: alka50+ »

Do Józek 55

Dzięki za odzew i to w tym czasie. Sorry ale nie byłam jeszcze w Busku i nie mogę podpowiedzieć. Ktoś doczyta i poznasz opinię. Jak zawsze mogą być one różne ale istotne są zabiegi ,leczenie no i warunki. Wszędzie można się odnależć przy dobrym nastawieniu no i fajnych klimatach . Termin znakomity .

Przeczytaj to wszystko co na temat Krystyny opisano,zadzwoń do żrodla i tak łatwo nie rezygnuj. Poproś o rówieśników lub zbliżonego wiekiem współlokatora. Może będzie taka szansa. Przyznano Ci miejsce więc jest taka potrzeba i długo nie długo czekałeś więc wykorzystaj. Jeśli obawy się potwierdzą spróbuj / uzasadniając/ dokonać zamiany. Powodzenia.

Wpisz pytania w temacie opinie o sanatorium.......dużo pomocnych osób , może tam jedzie i już ma więcej informacji. Do usłyszenia. Pozdrawiam. :)
jozek55
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 26 mar 2015 19:57
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Busko Zdrój Krystyna

Post autor: jozek55 »

witam Już po turnusie 14-05--04-06 w KRYSTYNIE.Co do zabiegów to mam bardzo dobre zdanie i potwierdzam.Na reumatologi w sumie nic się nie zmieniło warunki jak w czasach lat 80 jeden prysznic męski i jeden damski na całe piętro i po 2 szt WC.Damski prysznic od strony okna zagrzybione pół sufitu.Zdziwiony jestem kto zatrudnia Lekarza dermatologa na oddziale reumatologi to jest właśnie koszmar.Lekarz ma podpisana umowę i jest 15minut z podróżą na oddziale.Co może wiedzieć o schorzeniach reumatologicznych i jakie przepisać zabiegi.Co do stołówki to też koszmar o diety cukrzycowe ,koga tam zatrudniają to nie wiem a o pieczywo ciemne trzeba się upominać.Pobyt uważam trochę lepszy od poprzedniego roku.pozdrawiam wszystkich kuracjuszy w starej części Krystyny może nam się polepszy na drugi rok.
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Busko Zdrój Krystyna

Post autor: ulanie »

Byłam w Krystynie w ubiegłym roku na przełomie wrzesień/październik... myślałam, ze zamknęli starą część do remontu, bo przecież nowa jest oddana :roll: szok... mnie się udało chociaż też byłam w starej części ale mieszkałam na kardiologii.
jozek55
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 26 mar 2015 19:57
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Busko Zdrój Krystyna

Post autor: jozek55 »

witam Zabiegi w Krystynie sana dużym poziomie i myślę że bym mocno zgrzeszył jak bym napisał coś złego.Szczególnie polecam KRISTIANIE u Pani Grażynki super miła obsługa.Porażka lekarz na oddziale Reumatologi.Specjalista z Buska dermatolog wenerolog.pozdrawiam kuracjuszy w całym Busku Zdroju.
dzi-
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 02 lip 2015 14:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Busko Zdrój Krystyna

Post autor: dzi- »

Dziękuję za informacje :) .
ODPOWIEDZ