Słowacki-Busko Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Słowacki-Busko Zdrój

Post autor: bogjan »

Może ktoś byl w tym sanatorium albo teraz jest.Proszę o opinie.Jadę z NFZ.
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: Słowacki-Busko Zdrój

Post autor: bogjan »

Nikogo nie ma teraz w Busku w Słowackim???
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Słowacki-Busko Zdrój

Post autor: andrzej1955 »

Witam :) Bogian-wrzuć sobie do wyszukiwarki w prawym górnym rogu,jest dość sporo informacji i to świeżych,a :) poza tym tam się wiele nie zmienia poza tym że w ostatnich latach dobudowano kameralny basenik,miłej lektury,udanych zabiegów siarkowych i miłego wypoczynku,Pozdrawiam :)
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: Słowacki-Busko Zdrój

Post autor: bogjan »

Mógłbyś wrzucić link,bo chyba mam nie tą przeglądarkę.Nie wyszukuje mi nic.
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1374
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Słowacki-Busko Zdrój

Post autor: alka50+ »

Witam . Byłam w maju w ,,Marconi,,.Poznałam też sanatorium ,,Słowacki,, Super miejsce. Przepiękny ogród/dla słońca i piwka/. Slyszałam pozytywne opinie o zabiegach i bardzo pozytywne o hotelu...ale to opinie komercji . Myślę ,że zbytnio w tych zabiegach NFZ nie odbiega. Tańce też na miejscu ale jak zawsze -część przychodziła do nas do Belwederskej. Kto się bawi ten wie,że miejsca się zmienia .....albo zostaje tylko w tych które lubi się najbardziej. Każdy ma w tym wybór. Slowacki w centrum ,blisko parku gdzie w slońcu toczy się życie....nowe znajomości itp. Pojedziesz będziesz wiedzieć jak ja ...hi co to ławeczki ... wrocisz z dużym zadowoleniem. Dużo zależy od Ciebie...do jakiego towarzystwa się wkręcisz albo skupisz przy sobie. życzę miłego czasu ......pełnego :lol: :lol: i :) :) :) iwrocisz :D :D :D :D :D :D :D :D pozdrawiam.
ODPOWIEDZ