Krynica Zdrój Stary Dom Zdrojowy

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Krynica Zdrój Stary Dom Zdrojowy

Post autor: Suzen »

Witajcie!
Może ktoś podzieli się z Was bieżącymi informacjami o tym sanatorium.Warunki lokalowe,baza zabiegowa.
Czy nadal jest w remoncie?
Sprawa jest pilna.
Pozdrawiam i z góry dziękuję. :kwiat:
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Krynica Zdrój Stary Dom Zdrojowy

Post autor: Suzen »

Mmm tylu kuracjuszy,a nikt nic nie wie o tym obiekcie. :shock: :?
Wielka szkoda...
Awatar użytkownika
doda1234
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 78
Na forum od: 23 lut 2011 12:20

Re: Krynica Zdrój Stary Dom Zdrojowy

Post autor: doda1234 »

Suzen pisze:Mmm tylu kuracjuszy,a nikt nic nie wie o tym obiekcie. :shock: :?
Wielka szkoda...
Suzen, sanatorium do którego jedziesz jest połozone w fantastycznym miejscu. Nie wiem jakie tam są warunki lokalowe, ale..... to cudowny stary budynek (aktualnie odnawiają fasadę) Na przeciwko masz Muszlę Koncertowa, gdzie codziennie są koncerty. Na przeciwko jest Pijalnia Wód, obok piekna fontanna, gdzie o pełnych godzinach sa pokazy muzyczne. Miejsce jest fantastyczne, wszędzie masz blisko, na dole kawiarnia ,,Prezydencka" codziennie dancingi. Ponadto jest sala koncertowa gdzie odbywają się rózne imprezy. Krynica operetką słynie, więc dla miłośników tego rodzaju sztuki to raj. Będziesz na pewno zadowolona, a ja mogę Ci tylko zazdrościc, bo ja na zadupiu byłam.
Zycze miłego pobytu.
ODPOWIEDZ