prawda o Papierniku w Szczawnicy

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
mara1706
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 23 lip 2015 20:22
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

prawda o Papierniku w Szczawnicy

Post autor: mara1706 »

Na forach internetowych jest wiele opinii o tym sanatorium ale większość z nich to opinie z przed kilku lat a czas nie stoi w miejscu.Proszę więc o świeże wiadomości osoby ,które gościły tam w tym roku.Proszę o konkrety na temat pokoi, bazy zabiegowe,personelu.Wybieram się tam w najbliższym czasie i chciałabym wiedzieć na co mam się przygotować.
siwa2310
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 08 sty 2012 18:59

Re: prawda o Papierniku w Szczawnicy

Post autor: siwa2310 »

Witam! czy mogłabym cos więcej się dowiedzieć na temat teraźniejszości w tymże ośrodku.Pozdrawiam
busia007
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 05 paź 2012 20:56

Re: prawda o Papierniku w Szczawnicy

Post autor: busia007 »

Witam,byłam tam rok temu,samo miejsce przepiękne,dowodem tego jest moja kolejna podróż tym razem prywatnie.Budynek w nie najlepszym stanie,choć pokoje bardzo czyste zadbane.Jedzenie WYSMIENITE!!!!!! Minus-na zabiegi trzeba udać się do innego budynku na szczęście nie jest daleko a skrótem przez park bardzo zdrowo. :D Recepcja na piątkę.To mój pierwszy pobyt,ale wspominam go bardzo często ponieważ spotkałam tam wspaniałą koleżankę Elkę :serce: . Gorąco polecam.
ODPOWIEDZ