WŁÓKNIARZ BUSKO ZDRÓJ

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

WŁÓKNIARZ BUSKO ZDRÓJ

Post autor: ewiko »

Witam serdecznie. Dziś dotarłam do Włókniarza w Busku Zdroju. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne,Szybie zameldowanie, przydzielenie pokoju i za chwilkę na kolację. Kolacja bardzo smaczna ( w domu nic lepszego nie wymyśliłabym ) i zaraz na wizytę do lekarza. Zabiegi takie jakich oczekiwałam. W pokoju wszystko co niezbędne... lodówka, telewizor, radio, czajnik, komputer z dostępem do internetu i nieodzowna w tropikalnym klimacie ....klimatyzacja :D :D :D . Zaznaczam że jest to pobyt prywatny. Ale po rozmowach z kuracjuszami NFZ-u wiem że są bardzo zadowoleni z pobytu w WŁÓKNIARZU.....Za chwilkę pędzę na pokazy sztucznych ogni z okazji DNI BUSKA ZDRÓJ... Pozdrawiam serdecznie. :kwiat: :serce:
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: WŁÓKNIARZ BUSKO ZDRÓJ

Post autor: ewiko »

Dzień drugi w sanatorium WŁÓKNIARZ. Najważniejsza sprawa...zabiegi. I tu niespodzianka, dostałam wszystko czego nie mam na zabiegach w miejscu zamieszkania. Siarka, borowina,basen, krioterapia ( myslałam że wykituję ) i kapiel kwasowęglowa....jestem w pełni szczęśliwa. Zabiegi wykonane przez przemiłych profesjonalistów, uśmiechniętych, życzliwych ,pomocnych w każdej sytuacji, człowiek czuje się mniej zagubiony w krętych korytarzach. Mam problem z powrotem do pokoju :oops: :oops: :oops: Chcę zaznaczyć że wszyscy kuracjusze, czy to prywatni czy komercyjni są traktowani jednakowo, z pełną kulturą. Wieczorem tańce na rozległym terenie WŁÓKNIARZA. Szczerze polecam...pozdrawiam.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: WŁÓKNIARZ BUSKO ZDRÓJ

Post autor: ewiko »

Mój krótki turnus we WŁÓKNIARZU małymi kroczkami dobiega końca. (niestety) :cry: Podsumowując, mogę ten czas uznać za super udany, pod każdym względem. Nie jest czasem straconym.Obawiam się że przybyło mi nieco kilogramów, ale z tym poradzę sobie po powrocie do domu stosując dietkę Ewy Dąbrowskiej. :lol: W przyszłym roku wyjazd z NFZ-u, ale za dwa lata jeśli okoliczności pozwolą z całą pewnością część urlopu spędzę w tym sanatorium. Pozdrawiam ...
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: WŁÓKNIARZ BUSKO ZDRÓJ

Post autor: ewiko »

Oj, niestety zapomniałam napisać o zmianach w samym miasteczku. Otóż nie było mnie w Busku 4 lata.To co zobaczyłam na miejscu można określić jedynie....WOW. :shock: :o :shock: Niemal wszystkie sanatoria wyremontowane, rozbudowane i wypiękniałe.Nowo wyremontowany deptak prowadzący do centrum miasteczka, wzdłuż którego rozbudowane zostało sanatorium BRISTOL.Niestety zatraciło swój poprzedni styl. Całość upiększona krzewami i kwiatami. Samo miasteczko również przeszło gruntowną renowację i zupełnie nie przypomina Buska sprzed 4 lat.To tyle moich wrażeń z sanatorium WŁÓKNIARZ w Busko Zdrój...
forumowicz

Re: WŁÓKNIARZ BUSKO ZDRÓJ

Post autor: forumowicz »

We "Włókniarzu" zreperowali już wodne łóżka masujące? Ostatnio były mocno zwichrowane :(
Czy windy działały bez zarzutu?
Czy w parkach spotykało się żebraków? Ostatnio to była plaga.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: WŁÓKNIARZ BUSKO ZDRÓJ

Post autor: ewiko »

Wszystko co dobre, szybko się kończy :oops: , tak też było w przypadku mojego pobytu w sanatorium WŁÓKNIARZ. Jestem już w domku i czas "zejść na ziemię".
Odpowiadając na pytania Kaowca. Jestem nieco zaskoczona Twoimi pytaniami bo w parkach nie widziałam żadnego żebraka, z windy co prawda nie korzystałam ale nie słyszałam by ktokolwiek narzekał na ich działanie, natomiast w swoich zabiegach nie miałam HYDRO JETA więc nic mi nie wiadomo o stanie łóżek. Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: WŁÓKNIARZ BUSKO ZDRÓJ

Post autor: Sloneczko »

Oj tańczyło się we Włókniarzu :D
Fajny zespół, wielki parkiet i..... wspaniały tancerz :twisted:
forumowicz

Re: WŁÓKNIARZ BUSKO ZDRÓJ

Post autor: forumowicz »

ewiko pisze:... w parkach nie widziałam żadnego żebraka,
To oznacza, że w Busku poprawił się publiczny porządek. To dobrze.
ODPOWIEDZ