Górnik Iwonicz Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Górnik Iwonicz Zdrój

Post autor: danusia57 »

Witam :D ,jestem drugi dzień w Górniku.Po przyjeżdzie meldowanie,klucz do pokoju,szybkie rozpakowanie,a po obiedzie lekarz i pierwszego dnia nie ma zabiegów,gdyż kuracjusze przyjeżdżają aż do wieczora.Wszystkie pokoje odnowione,czyste,na wyposażeniu każdego czajnik,dostęp do internetu :),pok 3os duże-jak apartamenty,malutkie 2os,a 1os też duże,większość pok ma balkony.Baza zabiegowa na najwyższym poziomie,borowina,kąpiele,komora krioterapii(nie refundowana przez NFZ)i wiele innych zabiegów.Gdyby ktoś był bardzo zmęczony to jest odpłatne SPA i jaskinia solna.Na miejscu można zapisywać się na wycieczki-każdy coś sobie wybierze do zwiedzania.
Jest kawiarnia w której wieczorami są tańce :D.Odpoczęłam :) pogoda super, szkoda siedzieć w pokoju idę na spacer :D :D
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Górnik Iwonicz Zdrój

Post autor: Suzen »

danusia57 pisze:Odpoczęłam :) pogoda super, szkoda siedzieć w pokoju idę na spacer :D :D
To miło Danusiu,że dobry nastrój Ci dopisuje i jesteś zadowolona.
Masz rację,należy dużo spacerować i podziwiać uroki Iwo ;) . A wspaniała aura temu służy :)
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Górnik Iwonicz Zdrój

Post autor: Nutka »

Może i mnie kiedyś NFZ wyśle do tego sławetnego Iwonicza ;)
I do tero super warunki......ech
Miło się czyta że jesteś zadowolona,....oby tak dalej :D
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Górnik Iwonicz Zdrój

Post autor: danusia57 »

Dzięki :D ,za pozdrowienia jutro napiszę co nowego w Iwo :kwiat:
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Górnik Iwonicz Zdrój

Post autor: danusia57 »

Witam :) ,przed wyjazdem do Iwonicza,czytałam o nim opinie i oglądałam zdjęcia ,,w obiektywie kuracjuszy'' tak jest
nadal :serce: , więc nie będę powtarzała tego co już było napisane :) :).Jedyny przykry jest widok wyschniętego koryta :cry: :cry: ,kiedyś rwącego strumienia w drodze na Bełkotkę,ale to nie ingerencja człowieka,tylko brak opadów deszczu :cry:,cieplutko pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Górnik Iwonicz Zdrój

Post autor: Suzen »

Wszędzie susza,ale na deptaku przy sanatorium "Stare Łazienki",kwitną pięknie/piękne/ kany.
Miło jest tam pospacerować i "nacieszyć" oczy. :D
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Górnik Iwonicz Zdrój

Post autor: danusia57 »

Witaj :D Suzen,byłaś niedawno w Iwo :?: bo faktycznie jeszcze kwitną kany,pomarańczowołososiowe 8-).Niestety pogoda popsuła się :cry: ,ale nie zrażona tym,wieczorem obejrzałam fontannę tryskającą wodą ze zmieniającymi się kolorami :D :D
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Górnik Iwonicz Zdrój

Post autor: Suzen »

Danusiu wróciłam tydzień temu.Wypoczęłam... :D
Teraz jest Twój czas na wypoczynek i relaks. :)
Spaceruj i zwiedzaj...Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Górnik Iwonicz Zdrój

Post autor: danusia57 »

Witam :D ,,gdzie można spędzić miło wieczorny czas'',niektórzy oglądają TV,czytają książki,ale duża grupa kuracjuszy lubi bardziej czynny odpoczynek.W Iwo na tyg bawimy się w Górniku,Sanvicie,Zdrojowa,Krakowiak,dużą popularnością cieszy się bar Na Górce.W soboty i niedziele dodatkowo grają Klimacie,Wiśle.Może macie inne propozycje dobrej zabawy :?: ;) Do zobaczenia na parkiecie :lol: :lol: cieplutko pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Górnik Iwonicz Zdrój

Post autor: Suzen »

danusia57 pisze:... duża grupa kuracjuszy lubi bardziej czynny odpoczynek.W Iwo na tyg bawimy się w Górniku,Sanvicie,Zdrojowa,Krakowiak,dużą popularnością cieszy się bar Na Górce.W soboty i niedziele dodatkowo grają Klimacie,Wiśle.
Popieram,popieram czynny odpoczynek. 8-)
Szkoda,że nadal w Klimacie grają tylko w sobotę i niedzielę... :(
A może by tak w weekend wybrać się na dalszą wycieczkę...w nieznane strony. 8-) Dużo było propozycji biur podróży.
ODPOWIEDZ