PEFRON

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

PEFRON

Post autor: asia13 »

;) :) Wiosną wybieram sie na turnus z PEFRONU,jeżeli nie dostanę dofinansowania pojade prywatnie,podpowiedzcie gdzie,może ktoś byl w jakimś fajnym osrodku
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: PEFRON

Post autor: andrzej1955 »

Witam,-temat rzeka :!: musisz sprecyzować jakie schorzenia chcesz leczyć i w jakiej cenie,wtedy zapewne ktoś Ci coś podpowie,Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: PEFRON

Post autor: asia13 »

jadę z pulmonologii cena raczej nie z tej górnej półki a le i nie z najniższej tak pośrodku.pomuszcie cos poszukać :) ;)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: PEFRON

Post autor: andrzej1955 »

Teraz rozumiem Asiu dlaczego jeździsz ciągle nad morze,a może popatrz za czymś w Busku i przy okazji troszkę kosteczki i stawy pomoczysz-na pewni Ci nie zaszkodzi troszkę siarki,Pozdrawiam :)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1955
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: PEFRON

Post autor: Zosia »

Oj tak Asiu Andrzej ma rację temat rzeka :) Tak się utarło ,że jak pulmonologia to morze ale niekoniecznie. Ze schorzeniami tymi leczą w Szczawnicy, Lądku, Szczawnie , Iwoniczu i innych. Wszystkie fajne miejscowości w górach. Jak się wybierze już miejsce warto poszukać organizatorów , którzy takie turnusy organizują i porównać ceny jakie mają z cenami bezpośrednio w sanatorium. Wydawać by się mogło,że bezpośrednio ceny są niższe ale nie zawsze. W Polonusie w tej chwili turnus w Sasance w Świnoujściu kosztuje 1450 zł pok. 2 os. bezpośrednio prawie 2 razy tyle ( liczą za dzień). W Korabie 1500 cena i tu i tu jest jednakowa. Ten Ośrodek przetesuję teraz (jadę od 21.09) . Z Polonusem możesz pojechać do Niwy w Kołobrzegu wiosną było 1700 zł. Do Kołobrzegu można pojechać ze Spółdzielni Inwalidów Zielona Góra do Mesko (tu warto porównać ceny). To są bardzo dobre sanatoria. Ja ostatnio byłam w Szczawnie ale wiosną za turnus płaciłam 2500 zł - pok1 os. Najpierw musisz się na coś zdecydować i bardziej pytanie sprecyzować. A Busko wszyscy tu zachwalają, w pewnym wieku i kosteczki dają znać. Mnie też tam przydałoby sie pojechać ale zawsze na niziny trochę szkoda mi urlopu i odkładam. Miłego dnia życzę :) . Zosia
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: PEFRON

Post autor: asia13 »

Dziękuję Zosia za informację.Zawsze myślalam ,że bezpośrednio to taniej a tu proszę .Będę szukać.Byłam już w Rabce i Szczawnicy :) Muszę przyznać ,że Szczawnica mnie zauroczyła :) tylko wszędzie trochę wysoko.Mam jeszcze czas to coś na pewno znajdę.Pozdrawiam serdecznie :kwiat:
forumowicz

Re: PEFRON

Post autor: forumowicz »

Mazury? Bieszczady?
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: PEFRON

Post autor: Sloneczko »

Oj piękne są Bieszczady :D
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1955
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: PEFRON

Post autor: Zosia »

Bieszczady owszem nie wiem tylko gdzie na mazury nasz Obywatel Asi by radził chyba do Gołdapi bo są jeszcze Budowlani i Pałac na wodzie w Augustowie a jeśli można wybrać to tych miejsc bym nie polecała. Miłego dnia :)
forumowicz

Re: PEFRON

Post autor: forumowicz »

Zosia pisze:Bieszczady owszem nie wiem tylko gdzie na mazury nasz Obywatel Asi by radził chyba do Gołdapi bo są jeszcze Budowlani i Pałac na wodzie w Augustowie a jeśli można wybrać to tych miejsc bym nie polecała. Miłego dnia :)
Na przykład Giżycko, Wilkasy...
ODPOWIEDZ