Szczawnica Sanatorium Budowlani

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Szczawnica Sanatorium Budowlani

Post autor: forumowicz »

Witam :)
Bardzo proszę o aktualne opinie, o tym sanatorium.
Pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: Szczawnica Sanatorium Budowlani

Post autor: forumowicz »

Ładnie położone. Są niezłe widoki. W ogóle Szczawnica bardzo mi się podoba. A sanatorium Budowlani? Pachnie mocno komercją, tym bardziej, że baza zabiegowa tam krucha. Zresztą zależy od rodzaju schorzenia i celu w jakim się tam jedzie. Niedawno odwiedzałem tam kogoś. Mam mieszane wrażenia.
forumowicz

Re: Szczawnica Sanatorium Budowlani

Post autor: forumowicz »

:o :(
Awatar użytkownika
lubelanka64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 929
Na forum od: 08 wrz 2015 17:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szczawnica Sanatorium Budowlani

Post autor: lubelanka64 »

byłam w Budowlanych w lipcu br. prywatnie. Warunki socjalno-bytowe bardzo dobre, jedzenie smaczne, atutem jest basen. Bezcenne dla zdrowia psychicznego są widoki na góry, a dla zdrowia fizycznego tańce w kawiarni. Miłego pobytu życzę :kwiat:
forumowicz

Re: Szczawnica Sanatorium Budowlani

Post autor: forumowicz »

lubelanka64 dziękuję za odpowiedź :kwiat: Może wiesz jak jest z przydziałami pokoi dla kuracjuszy z NFZ. Będę wdzięczna :kwiat:
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Szczawnica Sanatorium Budowlani

Post autor: Nutka »

Ruda :kwiat: Budowlani ,to jedno z najlepszych uzdrowisk w Szczawnicy :D
Dobrze będzie......i w dodatku zabiegi wieczorne na miejscu....a to rzadkość w Szczawnicy ;)
O krajobrazie to już nie wspomnę :serce: .....nic tylko się zakochać w górskich widokach ;)
Pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: Szczawnica Sanatorium Budowlani

Post autor: forumowicz »

Czy tak mało osób z forum było w tym sanatorium, czy po prostu nikt nie chce podzielić się informacjami :( ...o ja biedna :roll: ;)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szczawnica Sanatorium Budowlani

Post autor: sztani »

Czy mogę gratulować przydziału. :) Ruda?
forumowicz

Re: Szczawnica Sanatorium Budowlani

Post autor: forumowicz »

Sztani jeszcze nie wiem czy się cieszyć, czy płakać, bo mało mam informacji o tym ośrodku :) ...a może Ty coś niecoś... :roll:
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szczawnica Sanatorium Budowlani

Post autor: sztani »

Byłem kilka razy w Szczawnicy . nie znam osobiście tego ośrodka . Na ich stronce jest całkiem ,całkiem . najważniejsze to własne dobre samopoczucie i nastawienie ,dobre towarzystwo i te Góry wokół :) Bajka (ale się rozmarzyłem ) ;) Sama Szczawnica ma to coś w sobie.
ODPOWIEDZ