Szczawno Zdrój -Młynarz

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
samanta
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 112
Na forum od: 29 lip 2012 16:55
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Szczawno Zdrój -Młynarz

Post autor: samanta »

Witam wszystkich kuracjuszy :kwiat:
Proszę o aktualne informacje o ,,Młynarzu,, w Szczawnie.Wasze opinie i uwagi ;) bardzo mnie interesują.Pozdrawiam
Może ktoś z Was wybiera się tam pod koniec pazdziernika :?:
forumowicz

Re: Szczawno Zdrój -Młynarz

Post autor: forumowicz »

Szczawno ostatnio mocno umacnia się jako uzdrowisko. Zaczynają naprawdę dbać o gości. Zapewne będziesz mieć tam dobrze (nie piszę bardzo dobrze). W "Młynarzu" prawie wszystkie zabiegi są na miejscu, a w Szczawnie-Jedlinie są ciekawe w smaku miejscowe wody mineralne. Powodzenia :)
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 931
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Szczawno Zdrój -Młynarz

Post autor: Narewka »

A skąd masz takie informacje?? Młynarzu jest tylko gimnastyka, a reszta zabiegów w Zakładzie Przyrodoleczniczym.
forumowicz

Re: Szczawno Zdrój -Młynarz

Post autor: forumowicz »

Teraz mają też ciekawą ofertę NFZ plus, dla kuracjuszy z NFZ.
forumowicz

Re: Szczawno Zdrój -Młynarz

Post autor: forumowicz »

Dobrze znana mi osoba, informująca mnie o tym, miała w "Młynarzu" (2015 r.) prawie wszystkie zabiegi, więc tak napisałem.
Zależy co komu zapiszą ;)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Szczawno Zdrój -Młynarz

Post autor: Zosia »

Nie mówimy co komu zapiszą tylko co tam wykonują i naprawdę dobrze byłoby byśmy pisali co widzieli a nie to co słyszeli bo jak widać z tym różnie bywa. Ja byłam w Domu Zdrojowym do Młynarza chodziłam na masaż klasyczny i z tego co wiem więcej zabiegów tam nie ma .
danuska
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 26 cze 2015 23:19
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Szczawno Zdrój -Młynarz

Post autor: danuska »

WITAM WSZYSTKICH.
Byłam i wróciłam ze Szczawna zdrój. Mieszkałam w pokoju nr 212. Był to pokój 2 osobowy. Pokoje 2 osobowe były zarezerwowane dla małżeństw. Pokój był spory na tyle źe oprócz 2 tapczaników było miejsce na stolik 2 krzesełka i lodówkę.
Ważna informacja czyli pamiętajcie źe uzdrowisko nie daje nawet jednego maleńkiego ręcznika . Na zabiegi trzeba maszerowac do innego budynku i na posiłki również. Mnie denerwowało , że zabiegi były planowane przez komputer który nie uwzględniał czasu na posilki. W rezultacie pod koniec turnusu byłam zmęczona psychicznie. Do tego denerwowało mnie stanie i czekanie aź panie z kuchni otworzą drzwi na posiłek a często aby wyrobić się na zabiegi liczyła się każda minuta. . Ogólnie mogę napisać : nie taki diabeł straszny jak go malują. Czyli szczawno zdroj nie takie złe. Pozdrawiam. Jeśli są pytania odpowiem
danuska
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 26 cze 2015 23:19
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Szczawno Zdrój -Młynarz

Post autor: danuska »

Witam
wszystkie zabiegi miałam w zakładzie przyrodoleczniczym. W domu zdrojowwym miałam tylko komorę z krioterapią . Do komory wchodziłam z dziewczynami z Walbrzycha. One mialy masaże właśnie w Młynarzu. Nie słyszałam aby ktoś mieszkający w Młynarzu miał jakieś zabiegi w Młynarzu.
ODPOWIEDZ